Slovenija
7657 ogledov

Minister zabrusil poslanki: Nikoli vas ne bi slikal, tudi v kopalkah ne!

Komentarjev 25
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • psasa 11:15 25.marec 2021.

    Čisto guncanje afn, in to za davkoplačevalski denar. Še otroci v vrtcu imajo produktivnejše pogovore

  • Ender3 11:14 25.marec 2021.

    Tako javno izkazujejo svojo primitivnost in nekulturnost v posmeh volilcem in davkoplačevalcem. Resnično bi se morala zgoditi ulica, da se znebimo te politične nesnage.

  • smoljo 12:06 25.marec 2021.

    Odprti oddelek umo bolnice .....

    • kapibara1 12:56 25.marec 2021.

      Baj jih samo za čez vikend domov spustijo... Čudno je tole...

  • miškolin 14:40 25.marec 2021.

    Ja zakaj bi jo pa minister res slikal?? Ni niti pametna še manj pa lepa. Joj ti ubogo babše domišljavo.

  • Toni 14:51 25.marec 2021.

    Velika večina članov SDS ne premore osnovne človeške kulture in najosnovnejše kulture komunikacije. Glede na to, da jih niti pod razno ni sram menim, da so bolani in da potrebujejo pomoč, ki pa jo očitno zavračajo, saj zboli vsak dan kakšen član več.

  • jure28 11:37 25.marec 2021.

    @Ender3 - ampak res, sama nesnaga

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:54 01.april 2021.

    Saj niste pozabli, kako je Kacin z delom napadel Hvalico, tega Tanka bi moral Nemec s kolom po tej butasti glavi

  • Solton 11:24 25.marec 2021.

    hahaha, pa ta Simoniti je legenda, reže te levakarske klovne k salamo.

    • popokatopetl 11:37 25.marec 2021.

      Sam sebe reže k salamo. Tile vladni se najbolje delajo norca iz samih sebe.

    • žurnalWTF 12:00 25.marec 2021.

      Solton, kakšnih primitivnih manir si ti navajen da je ti je ta človek sprejemljiv za kulturnega ministra?

    • Avatar NX11
      NX11 12:03 25.marec 2021.

      žurnalWTF, levak, raje pometite pred svojim pragom.

    • kapibara1 12:55 25.marec 2021.

      žurnal - ti+ tvoji ste pa osladno prijazno kao kulturni..

    • žurnalWTF 13:34 25.marec 2021.

      NX11, ravno si dokazal kaj narobe pri tvoji politični opredelitvi... takoj ko nisi za JJ si levak, komunist itd. Realnost je da meni in vsem podobnim dol visi za politiko in kdo je na oblasti ker nimam od nobenega nič. ...prikaži več Prav tako sem že v osnovi premlad da bi se obremenjeval s tem kar je bilo pred 70 leti ker me takrat sploh še ni bilo...

    • žurnalWTF 13:35 25.marec 2021.

      Ne vem zakaj je WW2 tako posebna in se nihče ne ukvarja kaj je bilo npr. med kmečkimi upori... Oboje je stvar preteklosti ki je mimo, bolj me skrbi za našo prihodnost ki pa jo, če bo vse po sreči, ...prikaži več bom deležen...Velikokrat se strinjam z levimi, včasih dam kaj tudi desnim prav... JJ & co. pa me ne moti ker so desni ampak ker so slabi in škodljivi ljudje!

    • miškolin 14:26 25.marec 2021.

      Ja tale Simoniti je pa res legenda, šele zdaj smo ga lahko prav spoznali...vsaka čast ded na mestu, kot se šika....te levičarske opice pa kar norijo kaj jim dela....ha ha ha ha ....

    • žurnalWTF 14:52 25.marec 2021.

      miškolin, ne vem kakih primitivnih manir si ti navajen da je to zate ded na mestu in da ti je primeren za kulturnega ministra... Res sreča da smo ga končno spoznali da imamo 1 razlog več zakaj na SDS gledati ...prikaži več kot na skupino neotesanih šalabajzerjev...

    • Toni 14:54 25.marec 2021.

      Vasko Vasko, kje imaš skrito flaško..... Je bilo hudo včeraj, ko je moral toliko ur bit v parlamentu. Da ni bil zbran, se je videlo, zakaj ni bil zbran pa tudi.

    • romy 17:11 25.marec 2021.

      Bravo Vasko,bravo vlada!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.