Slovenija
2893 ogledov

Minister Vizjak: "Če ne bi vedel za pozitiven test, ne bi verjel, da sem okužen"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 11:03 04.november 2020.

    Tole pa ja res morte objavt.. A da nima zapeke, pa ne omente..

  • Avatar olor
    olor 11:02 04.november 2020.

    Jasno da morajo vladajoči promovirat kovid, tako je naročil njihov jj.

  • maresem 11:10 04.november 2020.

    Jaz pa sem pozitiven na vaše laži in potvarjanje resnice.

  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 12:18 04.november 2020.

    https://youtu.be/mXPkulQwsl4

  • kapibara1 13:54 04.november 2020.

    Več je okuženih, ki niso člani Janševe vlade.. kaj mediji prbijate.. vas je za z mehkim žaklom cementa čez šimbas...

  • Mesija 14:19 04.november 2020.

    Danes sem ponovno doživel še en podoben šok, kot že 2x do sedaj. Predvčerajšnjim je umrl dedek od kolegičine kolegice in kaj se je zgodilo svojcem v bolnici. Ranocelniški fašisti so jih vprašali, ČE LAHKO v mrliški list napišejo razlog ...prikaži več smrti covid-19. Itak, da ni umrl za covid, ker drugače barabe niti ne bi prosile. Si lahko to mislite? Mi lahko kaj več o tem razložijo vladni in ranocelniški fašisti z Beovićko in ostalo mafijo na čelu? Lepo prosim!

    • maresem 14:22 04.november 2020.

      Te so vsaj prosili, saj vsem ostalim kar napišejo, brez soglasja, poneverijo. Ni čudno da je potem toliko mrtvih za ta virus. Včasih so celo radodarni in za uslugo plačajo pogreb, mafija fašistična.

  • mirror 11:29 04.november 2020.

    A tega, da so dobili nasad konoplje pri eminentni igralki, pa ne boste objavili. Saj res, vaša je, iz leve kvote. Dvoličnost, da ji ni para.

    • Janez_53 11:42 04.november 2020.

      Če bi bil pismen, bi dne 3.11.2020 ob 9:14 lahko prebral članek o odkriti konoplji na posestvu Zvezdane Mlakar! Kep pa očitno nisi, ti ne moremo pomagati, če blejaš nekaj na pamet.

    • Avatar ovca
      ovca 12:09 04.november 2020.

      janez 53, ti ne razumeš selektivnega branja? mirror bere samo tisto, kar mu jajo naroči, ostalo ne obstaja, ker so fake news :) :) :)

    • maresem 14:24 04.november 2020.

      Mirror, jaz sem bolj desni, kot levi, pa me firer ne bo prepričal s tem vsiljenim terorjem in novo ureditvijo sveta.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.