Slovenija
690 ogledov

Ministra čaka interpelacija, ga bo Golob podprl?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Delavec93
    Delavec93 12:30 30.junij 2023.

    SDS spet ne zna šteti do 46, niso zastonj znani kot Stranka Debilnih Slovencev.

  • PaPajapopi 11:13 30.junij 2023.

    Pijavke komaj čakajo, da minister odleti, da se bodo še naprej opijale z našim denarjem.

    • DEJ11 11:43 30.junij 2023.

      Kaj pa zdaj delajo.... Bitenc in Co.....

    • Ender3 12:41 30.junij 2023.

      Dej11 Bitenc je tisti iz ozadja, ki ruši javno zdravstvo, Loredan pa je tisti, ki ga podpira in služi na njegov račun..Generator vsega pa je denar in korupcija, ki je v zdravstvu nihče ne bo rešil in ima podporo politike v DZ..

    • lojs 13:24 30.junij 2023.

      človek je neutruden ... "korupcija" ... le kako izgleda korupcija v zasebnem sektorju?

    • Ender3 13:56 30.junij 2023.

      lojs👎 na to vprašanje boš moral Iveka povprašati. Pozna Marčiča, Dimnika ipd. z njihovo jahto potuje in se priložnostno dogovarja o koruptivnih in lobističnih poslih v našem javnem zdravstvu. Bitenc in kompanija pa v zasebnem sektorja pobira smetano javnega denarja. ...prikaži več Za nekatera je korupcija zelo transparentna posebno, če imajo vmes osebne, tudi politične interese..In tudi truditi se jim ni potrebno.

    • lojs 15:15 30.junij 2023.

      ja ender glup kot vedno, ampak ni mu pomoči ... ne razumeš vprašanja! jaz kot zasebnik nekaj naročim pri nekem izvajalcu, o tem sprašujem! ... vse te tvoje jahte in gori doli, tam je spet naročnik JAVNI SEKTOR! ... levičarji ...prikaži več ste proti zasebnikom v zdravstvu, proti zasebnikom v šolstvu, proti zasebnim zavarovalnicam, bankam, kmetom, itd, itd, vse državavno ... kaj to pomeni? podpirate krajo, vsak ki pride do korita, krade ... zelo preprosto in enostavno!

  • lojs 13:26 30.junij 2023.

    se pravi naročim enega izvajalca za kakšna dela pri popravilu hiše, katere sem mogoče lastnik in potem se z izvajalcem zmenim še za provizijo ... ni čudno, da je vse tako drago

  • Soljatar 11:51 30.junij 2023.

    ampak ta Golobova vlada je dejansko slabša, kot če vlade sploh nebi imeli...

  • lojs 12:36 30.junij 2023.

    ender , v akcijo, razpihaj muhe, ki plešejo okoli govna, ki je še za njih neužitno

  • lojs 12:39 30.junij 2023.

    me zanima kako zgledajo provizije v privat firmi ... si direktor in lastnik in se zmeniš za neko ceno+provizija ... a obstaja nekdo, ki je sposoben razložiti, kako to deluje v zasebnem podjetju ... imel sem ga pred mnogo leti, ...prikaži več pa me zanimajo komentarji

  • lojs 12:45 30.junij 2023.

    včeraj sem poslušal, kako so cenjeni slovenci v tujini, sposobni, iskani, brihtni, res neverjetno, da ne govorimo kako so dobro plačani ... kako je možno, da imamo tukaj pa tako greznico, kjer so ostali sami "glupi" slovenčki ... tukaj enostavno ...prikaži več ne moreš uspet, ker ti niti izobrazbe ne potrdijo, potem te spet vsak kurac sprašuje za izobrazbo, ki je lahko prenizka ali pa previsoka (v mojem primeru) ... karkoli sem imel opravka z delodajlci sem redko slišal vprašanje "ali boste to delali"

  • lojs 12:50 30.junij 2023.

    nekateri so se trudili, da bi bila tukaj resna država po najvišjih standardih, ampak preveč je bilo in jih je še takih, ki se jim jebe za državo in delajo samo škodo, folk pa naseda ... kakšenm kater folk? delavčki, ...prikaži več putke, ki pokleknejo, ki nič ne znajo, razen z rokami nekaj premetavat, al pa z motko praskat po zemlji ... in še takim je treba pobrat, ker delo je treba obdavčit ... budale jedne

  • ico8 11:28 30.junij 2023.

    "Med očitki navajajo poslabšanje razmer v zdravstvu, med drugim podaljšanje čakalnih dob v zdravstvu ter neizpolnjene in prelomljene obljube o časovnici napovedane zdravstvene reforme." Za cakajoce bolnike ni vec pomembno, da se zamenja minister. Namesto njega dela v stilu palcka ...prikaži več iz Murgl, iz ozadja, zelo uspesno Smrt z nabruseno koso. Krematoriji imajo dober poslovni izgled. Mogoce se izplaca investirati?

    • Ender3 12:27 30.junij 2023.

      Uporabniška imena iz Trstenjakove so že danes pričela z interpelacijo po forumih..Za njih ni prostega dneva..

    • lojs 13:51 30.junij 2023.

      ender a nisi ti že v penziji? če delaš na črno, te bomo prijavili, ne more biri penzija, pa še tole delo na črno, ne vem kaj se ga greš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.