Slovenija
34925 ogledov

Ministri Golobove vlade imajo najvišje možne plače

Komentarjev 141
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 08:16 29.junij 2022.

    In sedaj naj ekipi, ki jo je takoj nagnal delat, Golob za stimulacijo naj zniža plače ?!...Če pogledamo kaj je počela prejšnja garnitura za enake plače, potem bi moral tej ekipi dati enkrat večje plače...kreteni..

    • zdrej 09:34 29.junij 2022.

      Kaj so pa naredili? Aja, za slab teden dni so sesuli trg dobave goriva. Zaslužijo triktratno plačo.

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:36 29.junij 2022.

      Ti jih boš obtožil še za točo in sušo...kreten..

    • blayo 09:39 29.junij 2022.

      Nagnal? Mescu in Šarcu? Popolna aberveznika na področjih ki ju vodita pa začneta z najvišjo možno plačo? Še nič nista pokazala.

    • blayo 09:39 29.junij 2022.

      zdrej, to je neumnost kar si napisal.

    • Ender3 10:08 29.junij 2022.

      blayo, ne moreš preživeti Meseca in Šarkota saj nista tako slaba, kot Ivekovi ministri, Vizjak, Hojs, Černač, Simoniti katerih nestrokovnost smo občutili v vsaj dveh njegovih vladah.

    • blayo 10:18 29.junij 2022.

      Sej ni noben reku da sta slaba. Naj naredita in pokažeta nek rezultat in se jima potem zviša plača. Vizjak ni bil začetnik, Černač tudi ne, ta dva sta že bila ministra in nista začetnika. Hojsa je tudi že bil ...prikaži več minister za obrambo čeprav je to čisto izven njegovega foha. Tudi Simoniti ni začetnik, je že bil minister za kulturo.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:47 29.junij 2022.

      Našteti ministri bi res rabili "šank dodatek"

    • zdrej 10:50 29.junij 2022.

      Lucky, aja. Sem mislil, da je danes normalno. Ker v prejšnjem mandatu se je tega delalo kar veliko. Recimo obtoževanje, da Janšev predlog kali demokracijo, potem pa ga kot demokratično rešitev sprejme nemčija. Pa za vse je kriva vlada. A ...prikaži več virus so oni razvili? Sicer, pa če VLADA zaserje in POVE, da bo POVIŠALA cene goriv, ne pa za koliko. A to so trgovci krivi ali ta vlada???? Zajebala je že v prvem mescu.

    • blayo 10:52 29.junij 2022.

      Ja bi bili. Kritizirali smo jih, ko so bili ministri, zdaj bomo kritiziramo te, ki so zdaj.

    • blayo 10:55 29.junij 2022.

      zdrej, vlada ni nič povišala cen, še več, zmanjšala je trošarine, vendar so se cene zvišale zato ker je bil ukinjen odlok prejšnje vlade, ki pa je dejansko bil škodljiv.

    • zdrej 10:56 29.junij 2022.

      @blayo "zaslužijo si triktratno plačo" je totalen trol. Da ne bo nesporazuma.

    • zdrej 10:59 29.junij 2022.

      Imaš prav. Ni povišala. Ampak je napovedala povišanje cen. In to pred tem, kot so vedeli za koliko. Gre se za to, da so svojim delom onesposobili trgovino z gorivom, ker so povzročili paniko.

    • blayo 11:00 29.junij 2022.

      To itak, ne morejo si zaslužit 3-kratne plače, če še nič niso pokazali in nič ne vemo o njihovih kompetencah na področju s katerim se do zdaj profesionalno niso ukvarjali. Začetnik vedno začne s prvim plačnim razredom za svoje delovno mesto.

    • blayo 11:05 29.junij 2022.

      zdrej, vlada ni onersposobila trgovine z gorivom, ta je funkcionirala tako kot do tistega momenta, še več, z gorivom se je trgovalo 10x bolj kot pred tem. Ljudje s(m)o onesposobili sami sebe s svojo sebičnostjo in egoizmom.

  • viljem 07:44 29.junij 2022.

    Katoliki zopet pribijajo. To nesnago bo treba zopet počistiti.

    • MK 10:59 29.junij 2022.

      viljem tebe bom jaz počitistil z bagrom... ob prvi priliki

  • eminenca 14:17 29.junij 2022.

    holob se je najdu na visoke plače, , njegov famozni vpršalnik so vsi izpolnili, ... torej , kje je ovira, za njega je državna uprava kot en firma ... politika ni firma , miško, ti bi še parlament ukinil , ...prikaži več pa vse ... ne ne može tako ... malo se boš naučil slalom vozit, ne gre vse tako enostavno ... ni vse za tavoje nepolitične društva, obstajajo še druga , kaj zdaj

  • MK 10:59 29.junij 2022.

    fakof keri butli so naši volilci... ENDER3 LEON KOMUNAJZER ANTIKRIST KJE STE??????????????????????????? POFOČKAJTE SE NO IN POVEJTE KAJ vaši strokovnjaki delajo drugače in kako eno očitajo janši drugi pa rihtajo sebi in svojim žepom. Pa povejte mi kaj dela Blaž ...prikaži večlaž Zgaga v resorju ministrstva???????????

    • Ender3 18:55 29.junij 2022.

      MK novi niso strokovnjaki, so pa v primerjavi s prejšnimi diletanti pravi profesionalci že po enem mesecu dela.

    • munja 23:36 29.junij 2022.

      Ender3 ali mi lahko poveš, kaj je nova vlada v enem mesecu naredila - naštej, ker jaz se ne spomnim.

    • MK 08:20 30.junij 2022.

      ja, mene tudi zanima kaj je bilo tako uspešnega? - rekel je, da bo zmanjšal investicije v SV - včeraj lapal drugače o 2% - rekel je, da bodo imeli strokovnjake - Šarec, Bratušek, Juvan, Han, .... - rekel je, ...prikaži več, da bo imel nično stopnjo tolerance - v vlado vzame M. Skočirja, ki je bil del ekipe nabave ventilatorjev GENEPLANET - rekel je, da bodo menjave strokovne - v prvem tednu menjal 144 oseb (vsi sigurno niso strokovni)..

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:13 29.junij 2022.

    "Sramotna in ogabna poteza"....Ali je to res gospod Janez Zalaznik ?! Ali pa je sramotno in ogabno, da takšen naslov napiše nekdo, ki je ob Janševih rabotah bil tiho kot rit ?! ..Poglejte se v ogledalo gospod Zalaznik, ker to ...prikaži večto ni novinarstvo ampak strankarsko nakladanje !!

    • Avatar luckyss
      luckyss 08:28 29.junij 2022.

      Gospod Zalaznik mi je pritisnil dva minusa, nima pa jajc napisati odgovora...Ne bi bilo prvič, da bi se vmešal v debato..

    • janez.zalaznik 08:49 29.junij 2022.

      En uporabnik lahko pritisne le en minus, jaz sem vam četrtega ;-). Očitno ste se danes prvič prijavili na naš portal in niti tega članka niste prebrali do konca. To izjavo je dala Tea Jarc, ko je Janša naredil povsem ...prikaži večm enako kot zdaj Golob, Janez Zalaznik pa je novinar, ki o tem poroča.

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:03 29.junij 2022.

      Poznam vaše članke in vaš način komuniciranja ter usmerjanje javnega mnenja...Tudi ob Covid dogodkih ste bili daleč od tega, da bi poročali objektivno... Naloga novinarja je obveščanje in ne propaganda, sicer pa lahko pogledate, če je pri NoviTv kakšno prosto mesto...

    • blayo 09:48 29.junij 2022.

      Laki, Janez je samo povzel kar so dve leti nazaj trobili v SD in Levici. Samo prepisal jih je, te iste ljudi, ki so danes pač tiho.

    • Avatar luckyss
      luckyss 09:54 29.junij 2022.

      Ja, bla, bla....To je čisto provociranje z naslovi, ki ima en sam namen...

    • blayo 10:10 29.junij 2022.

      Seveda, zakaj pa ne? Treba je pokazat, da delajo enako kot prejšnji, in da si v tem prav nič niso različni.

    • Avatar luckyss
      luckyss 10:15 29.junij 2022.

      Ampak potem bi takrat pri Janezovi vladi tudi pričakoval ustrezen negativen članek od dotičnega novinarja....Pa ga seveda ni bilo..

    • blayo 10:19 29.junij 2022.

      Je bil pa na Novi. Saj ni bistveno kje je, bistveno je da JE!

    • Ender3 10:28 29.junij 2022.

      Nimam nič proti novinarju, avtorju članka, Se pa ne bi zapletal v komentarje, ker to ni profesionalno in vredno novinarskega peresa.

    • janez.zalaznik 10:48 29.junij 2022.

      O zvišanju plač ministrov Janševe vlade smo poročali, se pa meni že takrat to ni zdelo posebej pomembno, enako se mi zdi zdaj, zelo pomembno pa je po mojem mnenju opozoriti na to, da vsebinsko enake odločitve enih in drugih ...prikaži več v javnosti zelo različno odmevajo, kar pa po mojem mnenju ni ok, če si pošten, moraš enake odločitve v podobnih okoliščinah enako komentirati. To sem želel, da je vsebina članka, ne pa ministrske plače.

    • janez.zalaznik 10:49 29.junij 2022.

      Da se vpletam v komentarje pa je po mojem mnenju izraz spoštovanja do bralcev, če je pa kakšna šala vmes pa tudi nič narobe.

    • Avatar luckyss
      luckyss 11:03 29.junij 2022.

      Janez...bla, ba, bla....Skoraj identično izvijanje kot takrat, ko sem vam očital propagiranje "Covid odlokov" prejšnje vlade in je za razliko od vas, vsak opravilno sposoben Slovenec vedel, da gre za protiustavne rabote...Prizanesite nam s tem licemerjem, ker se ve kam ...prikaži več pes svojo desno taco moli...

    • janez.zalaznik 11:11 29.junij 2022.

      Iz članka je, upam, jasno, kam moli pes levo taco.

    • blayo 11:15 29.junij 2022.

      Luki, se strinjam, kovid odloki so protiustavni. Vprašanje tukaj je, a bi se s kovid zakonom, ki bi predpisoval enako, strinjal? Dejstvo je, da se je z odloki dalo zelo hitro ukrepat v obe smeri. Prilagajanje zakonov bi trajalo veliko ...prikaži več dlje, sami zakoni pa ne bi omogočali dinamike. Trenutno smo lahko priča temu, kako se z vlaganjem pobud za spremembo zakonov lahko podaljša zatečeno stanje za pol leta.

    • Avatar luckyss
      luckyss 11:24 29.junij 2022.

      Janez zalaznik...Ne skrivam svoje politične usmeritve, si pa ne dovolim, da me na tej osnovi žali nek kvazi novinarčić...In spravite se delat, za kar ste plačani, ne pa bluzit tule med komentatorji..

    • janez.zalaznik 11:27 29.junij 2022.

      luckyss, jaz vas gotovo nisem žalil, obratno žal ne bi mogel reči.

    • jakec1575 12:08 29.junij 2022.

      Gospod Zalaznik. Ogabno pri jansevi vladi je bilo to, da so se kvazi odpovedali nekim dodatkom in %' potem pa dvignili place. In sosEni bili na istem.Eni imate res spomin zlate ribice. Poiscite po arhivu

    • Avatar luckyss
      luckyss 12:11 29.junij 2022.

      Imam vso pravico, da odreagiram po svoji presoji, vi pa nimate pravice biti užaljeni osebno, ker ste le del uredniškega aparata in ta je del nekega drugega sistema.... Kaj pa mislite da ste ?! "Bogovi za pisalnim strojem"?! ..Nam dovolj ...prikaži več preglavic delajo že oni v belem.. Zdaj pa delat, če ste dežurni !!

    • blayo 12:16 29.junij 2022.

      Dej Luki ne pametuj...

    • blayo 12:18 29.junij 2022.

      jakec, ja, to je bilo, lanski sneg, zdaj se pogovarjamo kaj se dogaja trenutno. Drugače pa plača je transparentna, dodatki niso. Treba razumet tudi da tile kampelci v tošl pobašejo še enkrat toliko kot je njihova bruto plača z raznoraznimi ...prikaži več dodatki, dnevnicami in podobno...

    • Kiha_Mordiš 22:28 29.junij 2022.

      Levičarji ste res neverjetni. Po doooolgem času, ali celo prvi v zgodovini države, se pojavi levo/desno nepristranski članek in je vse narobe. Kdo izvaja pritisk na novinarje? Ti fakis si pa že dolgo zrel za Janševo kliniko v Avstraliji.

  • Albatroz 08:07 29.junij 2022.

    Levi desni vsi so enaki danes so v levi stranki jutri v desni stranki hodijo od vrat do vrat tam kje več dobijo je pa veliko več takih iz leve strani ki so prvo bili v levi šli v SDS ...prikaži več sedaj pa jih je Golob vzel nazaj na levo.

  • Luksi 07:30 29.junij 2022.

    Levaki bodo delali popolnoma isto, kot fašisti, kar je sicer razumljivo, saj vsak poskrbi najprej zase in šele nato morda za druge. Je pa dejstvo to, kar že nekaj časa pišem, da bo pod ptičem še huje kot pod fašistom...

    • blayo 09:49 29.junij 2022.

      Tega ne vemo, sigurno pa se lahko to zgodi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.