Slovenija
37702 ogledov

Ministrica ima zahteven potek covida: To sporoča ravnateljem!

Komentarjev 75
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Lion007
    Lion007 16:06 23.avgust 2021.

    Kako, če pa cepivo deluje na polno. Kva je za en zvarek dobila. Namesto cepivo je bilo samo pivo 🍻 🍺 🍻 🍺 🍻 🍺

  • rd2dmk2 16:19 23.avgust 2021.

    včasih so rekli če prestojiš gripo traja sedem dni, ko pa zdraviš pa en teden..meni je kar toplo pri srcu, ko pomislim, kako se krek, beovič, poklukar in ostali cepljenci pred televiziskimi zasloni potijo,, kaj če se mene faše... kaj ...prikaži večaj nej zdej naredim ? grem za mašo k sv. juriju dat al k kosobrimu po zdravilne rožce fehtat. ja žal je gospa od diplomata umrla od cepiva po parih dneh, ministrica pa navkljub cepivu ... no ja kdaj si opravilno nesposoben za ministra ?

  • matic21 11:36 23.avgust 2021.

    Ni čudno, da ima ministrica zapleten potek bolezni, ko si je pa dala vbrizgati tole -> https://bit.ly/3gq4XQO

    • blayo 13:49 23.avgust 2021.

      Haha, ona je cepljena z Astro. To o čemer ti govoriš naj bi se tikalo Pfizerja. Pa še to samo ene viale neznanega izvora ter posnetkov strukture, ki naj bi bila podobna grafenovemu oksidu. Če bi rad kaj resnega prebral ...prikaži več in se malo izobrazil, ti z veseljem postrežem z linki.

  • Zadnjica94 18:27 23.avgust 2021.

    EDINI KI IMA TU KAJ PRAV, JE BLAYO. BLAYO 4EVER XD

  • tomaz33 20:19 23.avgust 2021.

    Je ona cepljena iz riti v usta pa nč drugač

  • hubertfast 06:02 24.avgust 2021.

    Koga briga kak potek bolezni ima? Naj je vitamine pa bo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.