Slovenija
8117 ogledov

"Ministrica nas ima za norca, dokumentov še nismo dobili!"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Amelie_Downes 10:00 14.februar 2019.

    Google zdaj plačuje $ 526 do $ 937 vsake tri dni za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred mesecem dni in v prvem mesecu tega dela sem zaslužil 27.492 $. To delo je res neverjetno ...prikaži več in mi daje vsak dan odličen dohodek s krajšim delovnim časom. Vsaka oseba lahko zdaj na tej spletni strani zz lahk0to dobi več dohodka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • matermila 10:53 12.februar 2019.

    A ni to najbolj priljubljena vlada zadnjih 20 let?Podpora 118 %.

  • Avatar Leon
    Leon 08:35 12.februar 2019.

    Verjetno je imela v mislih CSD Ribnica kjer je večinski živelj domorodcev v Sloveniji.

  • ginko 21:22 12.februar 2019.

    "Prav" je tako kot se dela na rdečih komunističnih CSD-jih pod patronatom Židanovih SD-jevcev. Izvolili ste že prejšnjo oblast in zdajšnjo, kaj sploh JAMRATE. Kar ste hoteli to imate v komunistični ukradeni državi. In na dan naslednjih volitev, spet raje ...prikaži več žurirajte, ker se vam .... ukradena država, kot da bi šli na volitve.

  • mitja20 11:11 12.februar 2019.

    Rdeča lažnivka

  • mucek4 10:19 12.februar 2019.

    Jaz sem vlogo oddal v začetku septembra in ni rešena. Šifrer je spraševal Kdo bo za pijačo dal, ko umrla bo država. JAZ!

  • kapibara1 11:16 12.februar 2019.

    Državna štipendija, vložil v na CSD Bežigrad Ljubljana, odgovor po 4 mescih iz Celja. S poračunom za nazaj, dobil izplačano 7. 2. letos..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.