E-Life
11802 ogledov

Ministrica Vrečko sporočila Applu: "To za Slovenijo ni sprejemljivo!"

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 14:49 19.maj 2023.

    Če bi bil predsednik vlade fašist Janša, bi zagotovo zahteval, da imajo vsi applovi telefoni meni v albanščini, hehehe!

    • Toma 15:03 19.maj 2023.

      Kaj ga nimajo?

    • Avatar R_D
      R_D 15:16 19.maj 2023.

      Opica satanistična, ne moreš brez Janeza tudi, ko je govora o fašistih na oblasti

    • Avatar Lion007
      Lion007 17:32 19.maj 2023.

      Ne samo albanski. Mogli bi met še makedonski, grški in turški jezik, slovenščina pa bi bila prepovedana po odloku....HIHI

    • Ender3 19:45 19.maj 2023.

      R_D saj smo lahko brez tvojega lajanja. Prostor! in k Janezovi nogi pojdi.

  • norigolobizem 16:58 19.maj 2023.

    a dej asta na glavo si povezni vrečko..

    • Ender3 19:58 19.maj 2023.

      Sam jo potrebuješ, ker hiperventiliraš, ko vidiš naslovnico za svojo kritiko..

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:10 19.maj 2023.

    Sam še nikoli nisem nič kupil,če ni slovenskega jezika ,niti aplikacije ne uporabim če ni v slovenskem jeziku .Prvo kar vprašam če je slovenski jezik na napravi,če ni ,ga preprosto ne kupim.Pri Apple pa so zgleda izdelki iz zlata ,zato ...prikaži več jih niti ne povoham in niti ničesar nimajo bolje kar ne bi imela konkurenca,vse primerjal z kolegom .Apple uporabniki bolj izgledajo kot odvisneži na to.

    • Klavdij Mervič 16:17 19.maj 2023.

      Edino profilno ime ni slovensko. Zanimivo. PinkFloyd fan.

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:32 19.maj 2023.

      Ime Klavdij izhaja iz latinskega imena Claudius. To je starorimsko rodbinsko ime in ga povezujejo z latinsko besedo claudus v pomenu besede »hrom, šepav; oviran; nespreten, okoren; omahljiv, negotov«.[1]

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:34 19.maj 2023.

      A Mervič ,a to ti neka Bosna znaš

    • Ender3 19:50 19.maj 2023.

      Nick 👍 applefani ostanejo najbolj odvisni, ko se jim naprave pokvarijo. S servisiranjem jih 2x preplačaš za kvazi prestiž.

    • lojs 20:33 19.maj 2023.

      "Sam še nikoli nisem nič kupil,če ni slovenskega jezika" ... to pomeni, da še nikoli nisi bil v tujini, al si bil pa mogoče le kakšnih 100m čez mejo, upam, da si imel vsaj kakšno plastenko vode sabo, da ne se ne bi posušil

    • Avatar NickMason
      NickMason 22:02 19.maj 2023.

      lojs,bumbar ,ne hodim nakupovat čez mejo😂,kak retardiranc si pa ti,nakup telefona ali PC-ja nima nič s tujino ,kar sem jaz komentiral.Pri meni bodo izdelki imeli slovenski jezik ,zato ker sem Slovenec.

    • Naklonsky 17:59 20.maj 2023.

      …. in poslušaš angleško glasbo, uporabljaš AI Siri…

  • Klavdij Mervič 16:15 19.maj 2023.

    Če prišleki zdravniki ne znajo slovenščine, ja pa OK? Epilog: iPhone se bo naročalo iz tujine, pa-pa davek od prodaje.

    • Ender3 19:56 19.maj 2023.

      Itak iz tujine, kdo pa bo kupoval neke pakete domačih ponudnilov. Appla se je treba izogibat v velikem loku. Pa ne samo zaradi cene. Zaradi bizarnega odnosa do kupcev in uporabnikov..

  • lojs 16:59 19.maj 2023.

    komunerji imajo težavo z angleščino, ker smo imeli v preteklosti tako slabo šolstvo, da bog pomagaj... žal sem bil tudi sam žrtev tega nesposobnega šolstva, ampak šolanje je zahtevalo, da sem sprejel angleščino kot jezik tehnike in vseh mogočih naprav... ...prikaži več DOS, UNIX, Windows, tukaj je bilo vse angleško, da ne govorimo o pragramskih jezikih... vsi ti slovenski prevodi so mi pa povzročali težave, KER sem se moral ponovno učiti kaj pomeni kaj... zame so vsi ti prevodi velika bedarija in zguga časa

  • GarBollo001 17:05 20.maj 2023.

    Kupiš na AliExpressu mobitel za 50€, imaš slovenski meni. Dela enako dobro kot Apple, pa še bolj človeku prijazen je.....

    • Naklonsky 18:06 20.maj 2023.

      … kitajski. Za upokojence je OK. Vsakemu za svoje potrebe in zmožnosti. Po tvoje naj bi se še vedno vsi vozili z deset let starimi fički in gledali ČB program na TV brez daljinca?

    • lojs 18:40 20.maj 2023.

      no tv pa skor da mora met daljinca, halo, ... nazadnje sem kupil telefon v hofer-ju za 30€, pa še kar dela ... smart mi pa ne sede, sploh ko vidim vso to množico zambijev, hodi po cesti in ves ...prikaži večs čas gleda v to svojo igračko ... do prvega kandelabra ... vedno vsem na razpolago, kjerkoli, kadarkoli, vse, kar si zmisliš, pa še to je premalo ... ampak res je, kakor komu paše

    • GarBollo001 19:59 02.avgust 2023.

      Appla pa delajo na Marsu? Made in China....

  • Avatar R_D
    R_D 15:15 19.maj 2023.

    Ta ženska po antipatičnosti in grdoti dela resno konkurenco UKZ

    • Avatar Leon
      Leon 15:53 19.maj 2023.

      RIT ...je edino kar poznaš

    • Ender3 20:10 19.maj 2023.

      R_D rad bi videl privlačnost tvoje mame. Verjetno je, vesela tvoje pasje priponke. Ubogi starši !

  • h4ck3r 13:58 19.maj 2023.

    Se še kako strinjam, da bi morala biti izbira slovenskega jezika na vseh v sloveniji dostopnih naprava omogočena, enako velja za vsa navodila in deklaracije. Je pa ta poteza ministrice oz. objava bolj kot ne dober PR. Apple se bo ...prikaži več oziral na Slovenijo...že možno ampak samo če bo kalkulacija v + in ne zato ker je je tako rekla ministrica. Hjao, verjetno se je vrnila še z novo 14. in je zadeva rešena.

    • popokatopetl 14:36 19.maj 2023.

      Applu se ni treba ozirat na Slovenijo, lahko pa tudi Slovenija prepove trženje jezikovno neprilagojenih izdelkov in storitev nad neko razumno mejo tržne prisotnosti ali spusti kazen. Je precej tržišč z mnogo manj govorci, za katere je Apple naredil jezikovno ...prikaži več prilagoditev. Edino udarec po žepu boli. Seveda nas Apple lahko tudi sune v rit, ampak mislim da so neke varovalke tudi v evropski zakonodaji in si preveč arogance sploh ne morejo privoščit.

    • Avatar R_D
      R_D 15:19 19.maj 2023.

      popokatopetl, še nimaš dovolj prepovedi?

  • Kmodri 21:19 19.maj 2023.

    To, da ni v slovenščini je fičr in ne slabost! Uporabnik Jabuka se učijo angleščine!

  • lojs 17:06 19.maj 2023.

    kaj pa letalstvo in piloti? ... ja vsak naj po svoje nekaj klobasa, dokler ne trčimo nekam... cel kup naprav je, ki imajo meni oz. sistem v enem jeziku in to je najboljše, vsa ta prevajanja so pa samo nepotrebna ...prikaži več zmeda in kompliciranje ... treba je razlikovat med sistemom ali pa neko aplikacijo, tekstom, obrazcem ali podobno vsebino ki vsebuje karkoli

    • Ender3 20:06 19.maj 2023.

      lojs vsake še tako male, nepotrebne izdelke so po zakonu dolžni prevajati. Ne gre samo za ohranjanje in spoštovanje jezika temveč tudi za varnost potrošnika. Dejstvo pa je, da nam je angleščina vsiljena podobno kot, dollar v trgovanju..

  • ferdopis59 07:48 20.maj 2023.

    David - Guljat / SLO - Appel. Večkotova se je spravila v boj z "velikanom" zato, da bo dal v svoje telefone SLOVENSKI jezik. Lepo bi bilo če bi se Vrečkotova začela zanimati za uporabo SLOVENSKEJA jezika kar doma v ...prikaži več naši lepi SLOVENIJI.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 13:07 20.maj 2023.

    Vem samo da jaz osebno ne dam toliko denarja za Applevo naprave. Samsung ,Lenovo in HP, popolnoma zadovoljujejo moje želje in ne vem v čem je Apple boljši , ker ga nimam. Sigurno pa je dražji v to ne dvomim.

  • norigolobizem 16:59 19.maj 2023.

    njej ne manjka slovenščine pač pa radiator iz foto puba

  • lojs 16:52 19.maj 2023.

    za vse tiste trole, ki tako modrujete kako bi moralo biti vse slovenačko, sem slišal da se pripravljajo po novem programski jeziki v slovenčini ... pred leti sem celo prebral eno noro idejo enega glupega kajpak našega akademika, da bi ...prikaži več morala biti celotna vsebina internetnih strani PREVEDENA V SLOVENŠČINO, NORO! ... taki norci lahko obstajajo samo v tej nori državi, ki je za take korporacije vredna manj kot mišji prdec ...

    • Ender3 20:14 19.maj 2023.

      lojs kaj misliš, da imate veleumi iz kleti Trstenjakove tudi svojo državo. Bolje reči noriško kraljestvo, kjer prevladuje vsem znana grusupeljščina z primesmi albanščine..

  • Naklonsky 23:05 20.maj 2023.

    Strašljiv pogled Hitlerja v vlogi Vrečke.

  • Hasan 13:41 19.maj 2023.

    Pri Applu bi rada Slovensčino pri tujih delavcih pa ne kateri delajo pri nas.

    • Ender3 20:26 19.maj 2023.

      Če pa Janeza tudi neslovenska nick imana ne motijo. Važno, da se goni njegova maloumna propaganda.

  • lojs 14:25 19.maj 2023.

    apple se poserje na komunarje ... dobro ste namočili to državo s svojim sovraštvom

    • SlavkoKrizman 15:07 19.maj 2023.

      desničar govori levim o sovraštvu hahaha

    • Avatar R_D
      R_D 15:18 19.maj 2023.

      Slavc, kaj si se pa drl 2 leti? Tako nestrpni kot ste levaki ni bil nikoli najhujši desničar v zgodovini

    • SlavkoKrizman 19:38 19.maj 2023.

      Kaj sem se drl? da se poserjem na leve in desne skupaj....vsi isti paraziti

    • Ender3 20:23 19.maj 2023.

      Slavko👍 ni razlik samo sektaši imajo sa svoj obstoj propagando aktivistov. Tega pa, na srečo levaki ne potrebujejo.

  • lojs 13:38 19.maj 2023.

    vsi uporabniki jabučka v jok pa na drevo ... mora biti vse slovenačko, prevod pa to ... razen vsemogoče hrane v štacunah, kjer nih slo opisa, deklaracije, itd ... zakaj pa rabite jabučka in iphone, a android ne dela , ...prikaži več al kaj ? ne razumem ... it napravo razumem engleski, medtem ko ne razumem, akj je v nekem čudne škrniclu kao espaniol , italiano ... non capito

    • SlavkoKrizman 15:08 19.maj 2023.

      ni slovenačko ampak je slovensko....po 30 letih bi lahko že znal osnove

    • lojs 16:43 19.maj 2023.

      ni slovenija, ampak slovenistan, po 30 tih letih vlačenja jugovićev bi se lahko že spoznal na osnove geografije, predvsem pa na sestavo populacije

    • SlavkoKrizman 19:40 19.maj 2023.

      zame je Slovenija...zate je pa itak vse na tem svetu slabo....

    • Ender3 20:32 19.maj 2023.

      lojs javno priznava, da razume angleško kar pomeni, da angleško aktivno ne govori. Morda je za aktivita dovolj saj, kot pravijo, če dihati ne moreš te priključijo na respirator, če imaš težave z razumevanjem pa na Noro24tv..

    • GarBollo001 17:09 20.maj 2023.

      A je tebi kakšna tableta popustila, ali si kakšno preveč vzel?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.