Slovenija
11348 ogledov

Ministrica za zdravje na urgenco in v domačo oskrbo

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:09 03.december 2017.

    Ob vseh teh komentarjih ugotavljam ,da se oglašajo edino na ministrstvu za zdravje in želijo svoji šefici naj še malo vzdrži na položaju ,s tem ohranijo njihova delovna mesta .

  • Avatar Zala
    Zala 13:33 03.december 2017.

    Zakaj tako grda natolcevanja? Tudi ona je samo človek. In nikjer ni napisano, zakaj se je znašla na Urgenci.

    • Avatar Leon
      Leon 19:10 03.december 2017.

      ...gospa je imela povišano temperaturo na ravni IQ !

  • smejka 09:59 02.december 2017.

    Je bila življensko ogrožena ali ne?Urgenca je temu namenjena.Tako pravijo.Res pa navadni smrtniki tega ne znamo presoditi.Ko nas je strah zase, se tako počutimo.Ampak ponekod potem take obiske zaračunajo.Drži pa, da Milojka ni navaden smrtnik.

  • marinka47 22:30 02.december 2017.

    Želim ji hitro okrevanje ...,

  • Žurnalček 11:51 03.december 2017.

    Zgoraj 25 kretenov . Jaz sem bil na urgenci sprejet isti moment isto minuto , samo podajal so si me eden drugemu in končal sem na istem odelku in to do zgodnjih jutranjih ur , 8 ur bil na urgenci ...prikaži veči , dokler me niso spravili v red.

  • evelux 11:41 03.december 2017.

    Za vsako rit je palica....

  • minimaxi 12:52 02.december 2017.

    Me zanima, ce je Milojka tudi cakala na pregled 5, 6 ali vec ur??? Neeee, ona ni navaden smrrnik, ona je nadrasa

  • stary1 20:43 02.december 2017.

    nosečnost nikoli ne pride sama od sebe

  • Ledena 08:52 02.december 2017.

    Milojka,crkni ze enkrat.Odresi nas.Realno dejstvo.

    • smejka 10:00 02.december 2017.

      Ne glede na vse, je komentar neprimeren!!!

    • Gandolf 10:05 02.december 2017.

      Jebe se njej za stotine mrtvih!

    • Ledena 10:08 02.december 2017.

      Smejka,meni je popolnoma vseeno ,kar si TI mislis.Neprimernost my ass.Koliko zivljenj oziroma smrti ima pa ona na vesti,pa je primerno???Wanna be cistunka,spelji se.

    • smejka 10:10 02.december 2017.

      Gandolf,se strinjam...aker smo kulturnejši od nje, to zapišemo drugače.Pane privoščim ji smrti.Ji pa privoščim,da bi okusila življenje navadnega smrtnika,brez zaposlitve ali minimalnim dohodkom, čakalnimi vrstami, pa še čim

    • Ledena 10:15 02.december 2017.

      A me lahko nehas nadlegovat?Ne vsiljuj svojega mnenja drugim.In ja,z veseljem upam,da kuzla cimprej crkne.Ce ne poznas zadev,ne pametuj.Ne bos nikoli vedela,koliko ljudi je pomrlo zaradi tega IZTREBKA,IZMECKA.Zdaj pa nehaj gnjavit.Pojdi kvackat ali pa razsirit obzorja,da ne bos vec pisala ...prikaži več takih bedarij in se sramotila se naprej.Raje sploh nic ne komentiraj.Bos izpadla vsaj"pametna".

    • smejka 10:31 02.december 2017.

      Če ste Gandolf inLedena v eni osebi, potem se lahko počutite nadlegovani.Glede na izražanje, pa ste na istem nivoju kot Milojka.Tako,Ledena, zdaj pa se lotite dela,jaz svojega opravim sama. :))

    • Ledena 10:45 02.december 2017.

      Iskreno,nisem niti prebrala posta.Kot sem ZAHTEVALA,NEHAJ ME NADLEGOVATI.Loti se kvackanja,get a life.

    • smejka 11:32 02.december 2017.

      No, zato pa lahko sledi tudi prijava.Takih oseb ne nadleguje niti muha- preveč smrdi.

    • Ledena 11:35 02.december 2017.

      Kot sem rekla,ZAHTEVAM(ZADNJE OPOZORILO),DA ME NEHAS NADLEGOVAT,TVOJIH POSTOV NITI NE BEREM.SE 1X:POJDI KVACKAT.

  • stary1 20:42 02.december 2017.

    ena moja soseda, ki je tak izgledala je bila noseča že 7 mesecev

  • stary1 08:22 03.december 2017.

    alkohol je huda stvar

  • stary1 20:44 02.december 2017.

    nosečnost je blagoslov za poštene ženske, za kuzle pa je tragedija

  • Lavdan 21:20 02.december 2017.

    Res ste nori, če mislite, da bo ona čakala na vrsto. Ne bi se grebla za politični stolček, če bi mislila ostati na nivoju z ostalimi smrtniki. Oni niso nadljudje, se pa tako obnašajo.

  • Simon Krebs 09:29 02.december 2017.

    Upam, da je dolgo čakala na urgenci, da bo videla kako je čakati in kaj pomenijo dolge čakalne dobe.

  • Avatar Leon
    Leon 16:31 02.december 2017.

    Kaj mislite ali Slovenci verjamejo ,da bi Kolarjeva čakala na pregled v vrsti na hodniku ? Seveda ne ! V tem je ravno problem ! Kolarjeva ne bo razumela ,kaj je narobe s tem folkom, da venomer jamra ,saj je ...prikaži večje vse kot na filmu . Tudi glede hospitalizacije je bilo vse filmsko ....verjetno jo je obiskal sam Borat .

  • Avatar darklord
    darklord 12:54 02.december 2017.

    glede na njeno delo in starost: naj ostane doma in naj ne dela vec skode; naj pridejo mlajsi in bolj razgledani predvsem pa, strokovnjaki s pravilno vizijo zdravstva v SI

    • Avatar darklord
      darklord 12:55 02.december 2017.

      in pa seveda, brez politicne orientacije......

  • ginko 13:45 02.december 2017.

    Verjetno za blef "testirala" novo urgenco, za možen izgovor neudeležbe pred komisijo.

  • borut08 18:40 02.december 2017.

    Seveda je sla na urgeco!To je pesek v oci,jaz nisem vidu se nobenega politika ali drugega gospoda iz elite cakati pri zdravniku za njih veljajo druga pravila pa da ne govorimo o tem kako radi pisejo zdravniki potrdila ko grozi ...prikaži več zapor raznim Zidarjem,Bavcarjem itd..Barabe barabe scitijo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.