Magazin /magazin/vip
249 ogledov

Mirela je televizijskega voditelja pustila na cedilu

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 08:27 14.oktober 2016.

    Ajmebože..... Pa to ne more biti res. Res je težko narediti zvezdo oz. estradnico (kot se Ir. K rada izrazi) s človeka, ki mu niso niti osnovne relacija jasne in ima IQ v velikosti dvakratnika lastnega stopala.... Ta Mirela je ...prikaži več res razgalila vso bedo kvazizvezništva v SLO. Po svoje smo ji lahko hvaležni.

  • hubertfast 08:22 14.oktober 2016.

    Ah, kdo bo pa gledal to Mirelo. Bolje za Iztoka, da si najde poštene gostje

  • Janez_53 08:59 14.oktober 2016.

    Kaj ko bi nehali pisati o teh neumnostih??? Res nimate nič pametnega na zalogi?

  • Bethesda 09:14 14.oktober 2016.

    "Jaz sem kulturna".A ti to resno? Ti si lahko vse, samo kulturna pa res nisi!!!!!!Pa nehajte ze s to osebo.

  • kapibara 11:10 14.oktober 2016.

    V erotični oddaji NE nastopat, pred kamerami v živo, pa delat vse "živo".. Se mi zdi, da hoče bit že, bolj Plava , kot modra..

  • patron 11:26 14.oktober 2016.

    AHAHAAAAAAA......pišam od smeha.....poštena, kulturna, pametna, pa kva še kuretina....???

  • patron 11:34 14.oktober 2016.

    pozira, ko bi bla mal premaknjena......aaaaaa

  • Majazmaja 12:08 14.oktober 2016.

    Pozabil si napisati USPEŠNA :)

  • mihajuz 12:56 14.oktober 2016.

    Ne rabiš iti v nobeno oddajo, da bi se osramotila. To ti uspeva brez tega.

  • se_eden 14:52 14.oktober 2016.

    že nekaj časa ugotavljam, da mora biti na Dolenjskem kar nekaj fant(k)ov, ki jim ni uspelo...

  • krtmen1 15:31 14.oktober 2016.

    Kdo je to čudno bitje (neka Mirela) in kdo je Iztok Gartner?

  • patron 15:01 17.oktober 2016.

    brezupno tej rupetini kej razlagat....!

  • Majazmaja 12:07 14.oktober 2016.

    "Pisali so mi, da da koncept oddaje ni zame in da bi to bila samo slaba rekla zame. Pisala so mi in dekleta in fanthje. Jaz sem kulturna in želim vsakemu ustrežt, ampak men i ni treba, da sem del ...prikaži več takšne vulgarne oddaje. Ne rabim enega Iztoka Gartnerja, da sem uspešna. Ne zanima ne, ne grem v oddajo, kjer se bom osramotila."1. Najprej sem mislila, da komentira La Toja ... 2. V Sloveniji težko najdeš bolj vulgarnega človeka od Mirele.3. Pravi, da je uspešna. Resno?! :)4. Osramotila se je, ko ga je vlekla tistemu skoraj še najstniku in se z njim dajala dol pred celo državo :)

  • KOJAK 10:54 14.oktober 2016.

    Vedno ko vidim tole britho se spomnim na legendarno izjavo iz neke nadaljevanke... Čombe nemoj mene, ja sam poštena žena :)

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:20 14.oktober 2016.

    Pol se pa ona tle žrtev nardi...za kozlat. 2 tedna si vsak dan zagotavljala in voditelju in svojim oboževalcem da boš tm nastopala; pol se ti pa ni zdel vredno kot prvo uredit prevoza kot drugo pa pridt. 2 tedna ...prikaži več prej si vedla ženska..2 tedna! in pol zadnje pol ure odpoveš. Ne rečem če bi vsaj tedn prej odpovedala..ampak ne..ti si fina..boli te k... za druge ane. Zakaj si popularna zakaj imaš sploh kakšno korist od prepoznavnosti če si pa polna samo sebe???

  • dusan72 03:12 15.oktober 2016.

    Že par ur se pripravljam odpisat, pa sem se šele zdaj malo umiril od smeha... A dej Mirela, koga ti je*****? Skonjčkaš se z vsakim ki te malo poboža, širni SLO si dokazala, da so zate še pocestnice dame, Iztok ...prikaži več je zate DOKTOR... NIČ od NIČ si!!! Navadna radodajka si, ki bi rada špilala eno LaToyo, pa še ona je vsaj par filmov posnela in ima vsaj v svoji glavi razlog, da se tako obnaša. Kaj si pa ti naredila? Nafilalala žnable, se osmešila v BB, legla s prvim, ki ti je prišel med noge... Saj zate mi je vseeno, Bog se samo usmili tvojih otrok, ki bojo celo živlljene zaznamovani zaradi tega. Jaz bi se na tvojem mest uprvi dan po izhodu iz BB potuhnil v osamo, se pogovoril/a z otroki in poskušal/a rešit, kar se sploh še rešit da / ČE se sploh še da kaj. Ti revica pa misliš da boš z joški in parimi objavami na netu poskbela za svojo eksistenco in družino? S čim? Z enim člankom na mesec za katergea dobiš (ČE) koliko? 10, 20, 50... €? KATASTROFA, Povprašaj Lili za nasvet. Pa še to je mogoče pa

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.