Magazin /magazin/vip
51104 ogledov

Mirela Lapanović nam je pokazala svojega bogatega partnerja

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 09:54 26.julij 2019.

    Pri vsem tem denarju mu pa res nebi bilo treba ostankov po cesti pobirat.

    • TistoPravo 21:36 26.julij 2019.

      Si že slišam za zavist in ljubosumlje. Ta tvoja kombinacije obeh je močnejša od današnjega dne v Parisu. Skoči v Sočo v njenem zgornjem delu, in zaplavaj kontra toku....znaš pridt do spoznanja

    • max 17:54 28.julij 2019.

      Z zapisom PARIS streljaš mimo, ker je to če se ne motim Grški junak, ali pa Paris Hilton. Mesto pa se zapiše PARIZ. Soča pa primerno hladna, 15 stopinj celzija, cel teden sem tukaj na festivalu. In nenazadnje, kakšno spoznanje? ...prikaži več? Kruh si služim z rokami ne z genitalijami kot zgoraj omenjena, tako, da mi res ni jasno kaj si hotel/a povedat.

  • kapibara 10:29 26.julij 2019.

    100% so to očala za slepe..

  • Snežinko 10:59 26.julij 2019.

    Resnično ne razumem nekaterih ljudi. Tip je bogat, lahko bi imel lepo žensko, pristal pa je s tem osebkom? Tudi če razmišlja izključno s spodnjo glavo mi ni jasno...

  • Avatar olor
    olor 11:57 26.julij 2019.

    "Moj dragi ni iz šovbiznisa in je uspešen moški zrelih let, ki je zelo razgledan". Ojoj, če bi bil razgledan, bi šel mimo.

  • supreme 10:39 26.julij 2019.

    Lepotec?? Kker za kterga🐽😂😂

  • darja32 15:22 26.julij 2019.

    Moj bog,kaj je moškim,da pobirajo smeti? FETIŠ?

  • TistoPravo 09:21 26.julij 2019.

    Bravo Mirela...in naj traja, iskreno iz srca. Naj te spremlja zmernost in potrpežljivost, preostali svet ti bo in vama bo sledil...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.