Magazin /magazin/vip
12890 ogledov

Mirela: S tem škodujete mojima sinovoma!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:57 13.julij 2017.

    Mirela, o "škodovanju tvojim otrokom" ti ni treba izgubljati besed, kajti škodo, ki si jima jo ti sama napravila, se ne da opisati! S svojim obnašanjem si javnosti pokazala kakšen človek si. Žal mi je tvojih otrok, ki ju je ...prikaži več zaznamovalo tvoje prostaško početje za vse življenje! Ne bi me čudilo, če bi tvoji lastni otroci pljuvali za tabo.

    • patron 11:28 13.julij 2017.

      BRAVOOOOOOOO.......!!!!!!

    • Majazmaja 12:35 13.julij 2017.

      Janez_53, zadel si žebljico na glavico. Samo dvomim, da Mirela bere te komentarje. Oz. tudi če jih, je tako prepričana v svoj prav, da je sploh ne ganejo. Zanjo je očitno normalno, da se pred nekaj 10 milijoni ljudi obnaša ...prikaži več kot žival, ki se goni in je ne zanimajo ne družina in ne prijatelji. Deluje strogo nagonsko, kot žival, ki mora hitro izkoristiti trenutke za ploditev. Ona 'kuje železo, dokler je vroče,' pa čeprav to pomeni popolno razčlovečenje.

    • pacioti 12:47 13.julij 2017.

      Očitno je to njej normalna stvar,tako da ne je preveč obsojat,sankcije pa naj sledijo.Očitno ji po vsem sploh ni žal kar je naredila,tako da so besede povsem odveč in sem mnenja da se jo bodo otroci sami sramovali,ni potrebe da ...prikaži več se ji odvzame skrbništvo. Mogoče pa se je to tudi zgodilo in sedaj išče izgovore kako bi izpadla žrtev!

    • patron 16:26 13.julij 2017.

      njen bodoči jo je že v šovu zmerjal s"kučko" in "kurvetina se raspala", tako nizko se spušča ta cipa. sedaj pa cele dneve preživlja na fb, obeša slike in lima bolne komentarje, laže, provocira in izziva.....baba popolnoma neuravnovešena...

  • Alojz Kokot 19:10 13.julij 2017.

    ko bosta polnoletna-če ne prej se bosta je kot matere sramovala in je ne bosta hotela slišati za njo kaj šele da bi imela stike z njo ampak se je bosta sramovala ona sedaj misli da je vele igralka je ...prikaži več pa ena velika afnasta k...a izenači se lahko z La Toyo ki pa se ne sramuje povedati kaj počne Mirela pa je od nje še hujša samo dela se PA pošteno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.