Magazin /magazin/vip
223 ogledov

Mirela: Sin je noče, partner že grozi s Čeferinom

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • c1305166 11:24 17.marec 2016.

    Samo klofuto. Dvakrat. Trikrat...

  • pisava 12:26 17.marec 2016.

    Da pretepeš svojega partnerja ni opravičila. partnerstvo razdreš. ker v pretepaškem vzdušju ni simbioze.Brezvezni BB je kretenska nadaljevanka. Vsi ti nastopajoči so večinoma psihopati, ki jih ta mizerna TV izkorišča, ker drugih izvirnih idej nima.

  • c1305166 12:59 17.marec 2016.

    Se strinjam.Namen mojega komentarja je bil izpostaviti bizarnost te izjave.

  • dragec 17:10 17.marec 2016.

    Andrejček, slab si jebač, Mirela te rabi samo za denar

  • primorka 21:29 17.marec 2016.

    Se strinjam,kaj pa je to dve klofute ? Ja,če si pa zasluži, jo dobi. Ma lepo vas prosim ! Ne serite takih neumnosti !

  • malonaokoli 17:53 17.marec 2016.

    upam da igralci tovrstnih oddaj začnejo tožit TV hiše za nekaj milijonov odškodnine, za uničeno življenje, uničeno zvezo, uničene otroke, uničeno zdravje...verjetno uredniki čakajo da se kateri od obupancev obesi...

  • 1111 09:55 18.marec 2016.

    Andrej, dej se že zbudi enkrat...a si res tak "kekec" ???

  • 1slovenka 10:39 18.marec 2016.

    ...če bi bil človek pameten,bi "novinarja",ki je k njemu prišel po komentar,"nabasal v rit tako,da bi mu čevelj ostal v njej...

  • maresem 10:43 18.marec 2016.

    ?! a jih je kdo silil v te šove??

  • endrug 14:39 18.marec 2016.

    Nihče, a za neuravnovešene je to lahko pogubno.

  • alibaba 20:31 19.marec 2016.

    Ko te srbi,se počohaš.In njo zelo srbi.Srbi,srbi!

  • Koka 15:41 17.marec 2016.

    Vse to je rezultat "podn" žurnalizma in prif.... komercialnih televizij !!! Sam, da je razvrat, pa da doma ljudje trpijo, pol je šov 100 % uspel !!! Mi gre kr na kozlanje !

  • 1slovenka 10:39 18.marec 2016.

    ...če bi bil človek pameten,bi "novinarja",ki je k njemu prišel po komentar,"nabasal v rit tako,da bi mu čevelj ostal v njej...

  • Frank Cosmos 22:26 24.marec 2016.

    Hehehehe kaj se tale Andrej sedaj spreneveda kot,da ne bi vedel,da to čefursko pras.co v njenem kraju porivajo vsi po vrsti katerim se seveda ne gabi.Še jaz sem jo nabijal v vse luknje in napolnil z spermo enkrat,ko sem bil ...prikaži več zadet pa mi ni dala mira.To so se čefuti vse dogovorili že prej preden je šla v tole beznico.Kar izjavlja njena družina je samo za nabijanje pozornosti saj so doma sami pijančki in se porivajo križem kražem ko so zadeti.Porival jo je tudi njen oče in,ko ju je njena stara zalotila so usekali grupnega.Cela familija je skrivljena in praznih betic.Kdor jih pozna pa ve kako je v resnici.Baje bi naj bil Andrej impotenten in rabi batino med noge tako vsaj ona pravi,ko jo natepavaš.

  • 1slovenka 10:39 18.marec 2016.

    ...če bi bil človek pameten,bi "novinarja",ki je k njemu prišel po komentar,"nabasal v rit tako,da bi mu čevelj ostal v njej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.