Magazin /magazin/vip
107 ogledov

Mirelina sestrična razkrila umazane podrobnosti

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • patron 08:42 18.marec 2016.

    kravetina...

  • c1305166 09:18 18.marec 2016.

    Če prav razumem sestrična želi, da se vrne k možu, ki jo pretepa.

  • puys 09:53 18.marec 2016.

    Še premalo očitno. Poštene ženske noben moški ne pretepa brez razloga...

  • maresem 10:14 18.marec 2016.

    Drolji bi morali odvzeti otroke in to že zdavnaj.

  • c1305166 10:19 18.marec 2016.

    Mi očitno res živimo v srednjem veku.

  • c1305166 10:45 18.marec 2016.

    A tip je pa verjetno car?

  • allstarr111 10:52 18.marec 2016.

    Mater je tole ena grdula, ma se oproščam ponavad ne rečem da je kakak grda ipd, ker tko ni sama kriva, ma ta je pa prov načrtno iz sebe naredila strašilo, prvo s plastiko in ala-čombe žnabli, zdej pa še ...prikaži več z obnašanjem, pa njen MOŽ, fant al karkoli to že bil, bi ji mogu HVALEŽEN da lahko cela SLO vidi kaka budala je ta čarovnca. Itak pa če je pametn jo je že IZSELIL in adacta.

  • c1305166 13:39 18.marec 2016.

    Glede na minuse zgleda, da Slovenci zelo radi pretepajo svoje ženske. Sram me je, da živim v isti državi, kot ta folk.

  • Jagijagi1 14:15 18.marec 2016.

    -Ženska popravi si fasado!-Pojdi v trgovino po 2 kg pameti!-Bog naj ti pomaga!

  • Ronald Reagan 08:37 21.marec 2016.

    Hmmm...meje so odprte...mirno lahko spakiraš.

  • Jagijagi1 16:56 21.marec 2016.

    Z vsem spoštovanjem do žensk! Ampak če imaš tako babo potem ti ne preostane drugega!

  • hubertfast 09:42 21.marec 2016.

    Ta Mirela je sramota za ženske. Kakor sem pa slišal je Andrej vse njene stvari že odnesel njenim staršem, ki pa tudi pravijo, da pod njihovo streho nima kaj iskati.

  • Majazmaja 11:37 18.marec 2016.

    Včeraj sem prvič gledala tale show ravno zaradi vseh napovedi. Ženska je obupnega izgleda, žnabli so zelo grdo narejeni in zanima me, kdo je tako kriminalno zafušal. Njeno obnašanje je avšasto in obupno ter spominja na prvič pijano 16-letnico, ki ...prikaži več popolnoma izgubi kontrolo nad sabo. Moškega, s katerim se onegavi, ne bom omenjala, saj se mu dobesedno meče na k.O njenem možu / partnerju pa ... Glede na to, da jo je, ko sta šla narazen, zalagal z denarjem in jo potem še vzel nazaj, dvomim, da bo tokrat kako drugače. Malo bo pojokcala, malo zarširila kolena in to bo to. Me pa zanima, kako bo lahko pogledala v oči svojim, predvsem pa moževim sorodnikom.Najbolj se mi smilita otroka ... Čeprav vsaj eden od njiju ne gleda showa, ga gledajo sošolci, znanci in prijatelji in dejstvo je, da so otroci lahko izredno kruti.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:15 18.marec 2016.

    Tud če ženska po tvoje ni poštena je to lahko zelo subjektivno, in ti tvoja presoja ne daje nobene pravice do tega da žensko pretepeš. Če ti ni po godu ženska jo pust pa si najd drugo, ne pa da ...prikaži več ji z tepežem vsiljuješ svoja načela. To je lažno ker takoj ko obrneš hrbet strahospoštovanja ni ženska je še vedno ista sam da more to zdej pred tebo skrivat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.