Slovenija
114 ogledov

Mirovanje največkrat pomeni večjo možnost preživetja kot beg

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 20:24 02.maj 2016.

    Posrani ste od straha. Ko bo prvič počilo še bližje, boste še bolj. :)Alah je velik! :DDD

  • Kolinda 18:56 02.maj 2016.

    Ok zurnal, dve leti nazaj ste dosegli dno. Kje ste potemtakem sedaj?Fdv prevodi - nezadostno.Domišljija - nezadostnoNabor znanja - nezadostnoRaziskovalno novinarstvo - manj kot nezadostnoSuma sumarum - izguba življrnja xy minut

  • maximilian 20:03 02.maj 2016.

    no močoče tudi kdo iz NPU to bere, pa bodo malo pogledali finančne tokove. Pa mimogrede naj pogledajo še to, kako bo lastnik Sintala Robert Pistotnik sprivatiziral VinaKoper...

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 21:23 02.maj 2016.

    Vsekakor je zelo velikodušen, da tudi takšnim izrodkom dovoli hoditi po zemlji...

  • semseprijavilsamozato 19:11 02.maj 2016.

    Ta je praktično edini pameten članek ki so ga objavili v zadnjem tednu. Kaj se jeziš?!

  • maximilian 20:01 02.maj 2016.

    Žal je tudi to plačan članek, vprašanje je le, kdo je dobil plačilo? Medij ali novinar v žep?"Marjan Miklavčič, nekdanji direktor Obveščevalno-varnostne službe Ministrstva za obrambo RS in Sintalov varnostni strokovnjak" in "V Sintalu, ki je največja družba varovanja..." ...prikaži več Avtor članka pozabi povedati, da je ta isti Marjan Miklavčič na Pravosodnem ministrstvu zadolžen za varnost in izbor varnostne firme... Ups, slučajo je to Sintal. Tako na sodiščih, varovanje prostorov, prenos alarma...kakšno naključje. Za bruhat

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 19:01 02.maj 2016.

    Kaj je pa tako strašno narobe s to objavo? Meni gredo bolj na jetra razne plačane objave o TV šovih ipd.

  • malonaokoli 20:09 02.maj 2016.

    Jaz sem delal v Iraku ko so bombe letele iz Irana in naslednjič smo doživeli teroristični napad v Beirutu, nato še v Kuwaitu ko so Iračani zažgali naftovode, kasneje sem doživel tudi rafal Izraelcev nad Palestinci v Gazi...nikomur ne želim ...prikaži več kaj takšnega doživet in ni pravila kaj storit, ker takrat je vse odvisno samo od sreče in sposobnosti domačina da te iz situacije izvleče na varno. Gradbinci smo vse sorte vajeni po gradbiščih, tudi hude nesreče, ko ti pakistanski delavec iz stolpnice BurjiKalifa prileti iz 16 nadst. pred noge...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.