Slovenija
212 ogledov

Mišič: poslanec, milijonar in kmet

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 18:22 28.marec 2013.

    Navaden burekaš.

  • mph 18:59 28.marec 2013.

    Ne vem sicer, kaj ima veze Mišič z levico, ker je neoliberalni kapitalist, kar zadeva krizo pa je žal ni konec, bo še kar trajala, predvsem na račun Majerja in njegovih podvigov.

  • Scott 21:20 28.marec 2013.

    Kdaj bo kak SLOVENEC v srbski vladi sekretar ali pa župan beograda?Kdaj?

  • mph 10:10 29.marec 2013.

    Khm, kakšno vezo ima zdaj to? Kar vem, je Janša čistokrvni Slovenec s pedigrejem pa ....

  • cable 07:39 30.marec 2013.

    Sedaj je jasno zakaj tako vstrajno rine v politiko in v stranko....

  • mrki 07:22 28.marec 2013.

    kle so tud "mutna posla " - sam malo počakite - to bo še veselo !!

  • Rozman 11:20 28.marec 2013.

    Vsaj preberi si, preden sodiš, kreten: Na očitke, da je bil na čelu tistih, ki so v piranski občini blokirali sprejem odloka, s katerim bi občinski svetniki omilili posledice Černačeve uredbe o posegih v prostor, pa pravi: "To ni res. ...prikaži več. Jaz nisem črnograditelj in sem kritičen do Černačeve uredbe, lahko me kastrirate, če me boste dobili, da sem se vam kaj zlagal.

  • suzana.kos 13:04 28.marec 2013.

    menda Mišič že dolgo ni bil v svojem oljčniku, da mu olive še od lani na drevesih visijo...tolk o kmetovanju... ima pa parcela v krajinskem parku Strunjan seveda pogled na morje...kmetijska parcela

  • Veteran 21:52 28.maj 2013.

    Mišič: posranec, miljonar, knet in predvsem po domače povedano ena velika baraba in lopov!!!

  • mia 17:47 04.julij 2013.

    upam, da plačuje davke od vseh treh dobičkonosnih poslov. na vsako drugo službo predlagam dvojni davek na dohodek.

  • Roller Coaster 08:16 28.marec 2013.

    Zakaj ne piše da je izredna seja občinskega sveta Piran prestavljena zaradi tega, toliko, da si lahko legalizira svoje zadeve? Zakaj nič ne piše o vseh nemoralnih načinih kako je vpreteklosti prihajal do nekaterih nepremičnin:ljudi metal iz stanovanja, obnavljal hiše ...prikaži več z zanič materijali, prodajal pa kot čisto zlato, o njegovem načinu (podtikanja, prisluškovanja, manipuliranja), o nerešenih poslih z lokalnim javnim podjetjem in podobno. Blefer!Gre bolj za PR članek njemu v prid (malo se mora hvaliti), itak je to njegov hišni časopis in S.K. njegova novinarka po naročilu.

  • Scott 13:45 28.maj 2013.

    Bolnica je v Mozirju in to od lukšićevih(SD)!

  • Žvižgač 09:03 29.marec 2013.

    Ta čarapan je res jagodni izbor slovenske vlade, tudi Vonta ni za metat stran. Verjetno so tehtno premislili in postavili prave strokovnjake za posamezna strokovna področja. Predsednica čestitam, še samo Prijatelja povlecite iz zapora in ga imenujte PreVirantu za državnega ...prikaži več sekretarja pa ste kompletni. Vaša uspešnost vladanja je že na dlani, sploh ne bo potrebno čakati rezultatov, ker so že jasni. Beda od bede.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.