Slovenija
26 ogledov

Mišiču kljub dobrim rezultatom v Luki pokazali vrata

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 07:34 11.april 2014.

    Kje je sedaj famozni spisek - PRISESANIH na Luko Luko Koper ?? AH , saj res, še sam se je PRISESAL !

  • jezero 16:33 11.april 2014.

    Ali je Sabina MOZETIČ v sorodstvu z ustavnim sodnikom Mozetičem?

  • kapibara 16:57 11.april 2014.

    Me čnri humor: V SLO za kriminalna dejanaj, hvala bogu vsaj po priimkia nod Slovenca.. - ŽAL !!!

  • nostradamus 18:57 11.april 2014.

    kot kaze je danes lep zakljucek tedna vceraj epilog kar nekaj konkretnih,danes popo in ggmme zanima se bo tudi v prestolnici kaj premaknilo ?

  • olaf 19:56 11.april 2014.

    Kje bo sedaj svoje nadnaravne sposobnosti tržil? Ga bo Zoki v LJ zaposlil?

  • Žurnalček 20:08 11.april 2014.

    Kako to mislite dobri rezultati , ko pa se ve da je zgubil 1.500.000 € banan in da je šenku 4.500.000 € enem kmečkem fuzbal klubu in to v 5 mesecih !!!!!

  • Lionel 20:27 11.april 2014.

    Kaj pa naj bi se v prestolnici zgodilo na primer?

  • Lionel 20:29 11.april 2014.

    Uh sploh nisem opazu. Pa je dubu GGM neki tazga k Tanja Ribič pod komentarji.....mogoče mu je pa pasal....

  • Lionel 20:33 11.april 2014.

    Res si pametn. Mal si poglej bilanco Luke Koper, če jo boš sploh razumel.To je samo kaplja v morje kar Luka Koper naredi. In pol so taki pametni pri komentarjih, uhhh....

  • baksus 21:21 11.april 2014.

    Resnično zaskrbljujoč je odstop Arharja, kakor tudi njegova izjava ob tej priliki, ne pa odstavitev nekega lokalnega posebneža, čemur posvečate vse preveč pozornosti.

  • kapibara 21:51 11.april 2014.

    Kaplja k bananam+ kaplja k fk Koper+ kapla v žep.. pa so tri kaplje za Luko Koper v MINUS.. koliko jih še je...!!!

  • mph 21:54 11.april 2014.

    Zaskrbljujoč? Zakrbljujoč??? Pa kaj je tebi? Zaskrbljujoče je, da ne zaprejo! kaj škode je samo naredil do sedaj ta, ki je tudi rumenokravatar ...

  • Žurnalček 07:44 14.april 2014.

    Razlika med tabo in mano je samo ta , da sem jaz pošteno na borzi kupil delnice in ki mi jih je KP-Primorska banda z Popovićem na čelu zjebala za 80 % . Če pa misliš da v teh 6 ...prikaži več miljonih ni mojega denarja se prekleto motiš, verjetno pa tvojega NI !!

  • Lionel 20:26 11.april 2014.

    Zanima me kdo je sploh postavil to Žnidaršičevo na to mesto. To je en največjih prevarantov pri nas. Ko so jo vprašali na tv s čim garantira izplačilo rentnih varčevanj ki jih trži predvsem na Kosovem in v Makedoniji je ...prikaži veče samozavestno rekla, ja z vsem svojim preženjem ane. Pač je našla še ene ovce za striženje. Ko bo na vrsto prišlo izplačevanje in se bo seveda zataknilo bo pač ona še ena zgodba o prevari na sončni strani alp. Da ne govorim o tem kako morajo vsi ki so pri njenih firmah v službi delat za tisto res karseda najnižjo plačo, povrh vsega morajo pa vsi vplačevat 10% tiste boge plačat v rentno varčevanje. Če greš pa stran od nje pa seveda vplačano ostane pri njej 20let. In res je težko bogat postat. BRUUUUUUUHHHHHHHHH.......

  • Villa 08:10 11.april 2014.

    Jaklin, ti si en velik psihopat in nesposobnež. Raje povej, kdo je tebe nastavil in kakšna pogorišča si ti pustil za sabo. Dobro se te še spomnimo! Si pajaco od Jamnikov in to vsi dobro vemo. Kaj te ni nič ...prikaži več sram? Ne premoreš niti malo vesti?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.