Svet
2528 ogledov

Mislili so, da sta migranta, proti volji so ju odpeljali preko meje

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majab 14:50 04.december 2019.

    Seveda je namen očrniti Hrvaško policijo.... Nič novega.Ko se gre za migrante. A policija razpolaga z dokazljivimi dejstvi. Migranta sta se odjavila iz hotela, pobrala svoje stvari in sedaj igrata žrtvi... Mediji pa seveda zadevo razpihujejo...

  • kapibara1 14:08 04.december 2019.

    Me ne verjamem jima nič: Niti da sta iz Nigerije, niti da sta obšlesano črna.. Všeč mi je film: Bela modela..

  • pravičnik77 14:10 04.december 2019.

    zgodba je lahko tudi malo drugačna... malo... https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/mup-se-ocitovao-o-slucaju-dvojice-nigerijskih-studenata-izjave-da-hrvatska-policija-postupa-i-osudjuje-pojedince-zbog-boje-njihove-koze-su-nedopustive-i-odlucno-ih-odbacujemo---585656.html

  • Žurnalček 14:28 06.december 2019.

    Novinarji, predno začnete srati kvake, bi bilo dobro, da se vprašate kako so lahko 18letniki študentje , no lahko so bruci samo sedaj me zanima kako so se uvrstili na izbirnih tekmah -prvenstvu faxa- v univerzitetno ekipo, ko pa še ...prikaži več 10 dni niso bili "bruci " No še mal zraven , pa je eden od njih zahteval azil v RH toda šele potem , ko so ga ujeli na naši meji v koloni beguncev . Tale dva "ŠTUDENTA " sat iskala samo način, da se dokopljeta Nemčje in tam zahtevata azil , kajti azil RH jih ne zanima

  • Gandolf 15:06 04.december 2019.

    Lažnivi mediji!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 16:40 07.december 2019.

    Ma goni jih v p... materino,saj so kot ščurki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.