Avto /avto/avto-nasveti
17257 ogledov

Mit ali resnica? Z ukrivljeno registrsko tablico je radar nemočen

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:42 14.julij 2018.

    Tovrstni miti veljajo samo v Sloveniji !

    • tomaz 10:20 14.julij 2018.

      Ja take pravljice lahko samo neuki razlagajo.. Da bi ta teorija zdržala, bi moral policist vedno biti pravokotno na tablico, kar pa nikakor ne drži, ker bi ga povozili. Radarski žarek se odbija od strukture kovine in ne od tablice. ...prikaži večin ne od tablice.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 09:30 14.julij 2018.

    Slovenski policisti pod izgovorom kako je oblasrem mar za državljane pridno polnijo proračun!! Ne zdi se mi normalno,da se skrivajo za raznimi živimi mejami in zidovi,da tako poberejo denar poštenim Slovencem!! Če bi tem vladam bilo res toliko za lasten ...prikaži več narod bi uredili ceste ne pa,da imamo ceste,ki so sramota za evropsko državo!! Naša oblast je skupek LAŽNJIVCEV,ki ne gleda drugega kako bodo napolnili lastne žepe!!

    • tomaz 10:24 14.julij 2018.

      Omega, če voziš po predpisih in ne piješ alkohola, se nimaš česa bati, tudi tistih ne, ki se skrivajo za grmovjem. Ker se pa še nismo otresli balkanskih navad, je pa vedno "policaj kriv", ne pa mi, ki smo kršili ...prikaži več smo kršili pravila.

    • Snežinko 11:01 14.julij 2018.

      Joj, joj, omega! A ti sebe smatraš kot "pošten slovenec", čeprav kot kaže divjaš po cestah, telefoniraš med vožnjo, voziš čez rdečo, brez luči, pijan...? Namreč, če ne delaš nič od tega se NIMAŠ KAJ BATl policaja "za grmovjem", kajne? ...prikaži več Če pa so te dobili, si si to zaslužil. Drugič vozi po predpisih, pa bo. In, ja, drugič razmisli, preden napišeš traparijo v komentar!

    • matermila 12:58 14.julij 2018.

      Snežinko,se strinjam s tvojimi navedbami,je pa res,da skrivanje radarjev ne služi umirjanju prometa,kot to govorijo nekateri pristojni,ampak polnjenju blagajne.Če bi umirjali promet z radarji,bi jih namestili tako,da bi bili vidni na kilometer daleč,.

    • tomaz 15:22 14.julij 2018.

      men je čist vseeno ali jih skrivajo ali ne @matermila, ker vozim po omejitvah. Že to mi gre na živce, ker me navigacija opozarja na stacionarne radarje.

    • Vesna Dolšak 21:59 14.julij 2018.

      Sicer si pa niso teh meritev hitrosti izmislili policisti, oni le izvajajo to, kar jim naročijo predpostavljeni.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 16:18 15.julij 2018.

      Snežinko Hvala za tvoje visoko negativno mnenje!! Ne morem razumeti kako si lahko tako jasnoviden,da obsojaš ljudi katerih sploh ne poznaš!! Lahko ti pa povem,da je bila moja ZADNJA kazen še v TOLARJIH!! Toliko o tvoji JASNOVIDNOSTI!! Sicer so omejitve ...prikaži veče uzakonjene vendar pa nikjer v zakonu be piše,da se policisti lahko skrivajo in globijo voznike!!

  • oldii 11:25 04.september 2018.

    moj avto ima ukrivljeno prednjo tablico, ker drugače ne gre gor, tako, da spet buče

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.