Slovenija
255 ogledov

Mizerne plače in neizplačane ure - njihovega podpisa ne bo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Leader88 15:00 03.december 2014.

    Sam si si kriv, očitno že nisi brihten da bi delal za kaj več. Sigurno nisi v VII/2 tarfinem razredu, glede na to da imaš fakultetno izobrazbo. Na tvojo plačo bi dejal, da si v V tarifnem razredu, delaš na ...prikaži več delovnem mestu, kjer se zahteva srednješolska izobrazba, tvoja plača je temu delu primerna.

  • Klemen Šuligoj 17:49 03.december 2014.

    "Smo edini reprezentativni sindikat, ki zastopa samo medicinske sestre. Doslej smo se dostojno pogajali, ker smo izpogajali manjše zlo od večjega," pa pravi Mlakarjeva.To pa je ENA VELIKA LAŽ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tudi sindikat Florence - Pergam zastopa samo medicinske sestre. ...prikaži veče. Upam, da bo tega samoumja na strani SDZNS kmalu konec.

  • dragec 13:47 03.december 2014.

    Pravilno, zdravstveni tehniki ,ta vlada samo balansira in si podaljšuje čas obstoja. Tudi predhodne vlade so se do delavcev v zdravstvu obnašale mačehovsko. Zdravniki so bili zaščiteni medvedi, ki so vedno uspešno izsiljevali.

  • manch 13:51 03.december 2014.

    za V. stopnjo izobrazbe jurja ni slaba plača.

  • Leader88 14:49 03.december 2014.

    Potem pa kar pot pod noge pa na UKC vprašat če rabjo še kakšnega. Aja pa še to, jurja boš kot tehnik dobil po 30 letih delovne dobe, 30 letih dela, dopoldan, popoldan, ponoči, za praznike itd. Pa kaj bi ...prikaži več ti govoril, ti verjetno sploh še v življenju nisi delal.

  • svašta 14:58 03.december 2014.

    same so si zbrale takšno delo. vedele so, da delavnik ne poteka samo dopoldan. tudi sam delam znotraj JU, sicer res samo dopoldan, 7 let delovne dobe in imam neto plačo 640 EUR s končano fakulteto... imam pa kolegico na ...prikaži več UKC-ju (medicinska sestra) in mi je sama povedala, koliko delajo, sploh v nočni izmeni, ko spijo vsak na svoji postelji...

  • patrijarh 15:22 03.december 2014.

    Prov majo.Nej grejo do konca.

  • francl12 15:33 03.december 2014.

    upam da jo bodo znižali tudi tebi - nevoščljivežu!

  • francl12 15:34 03.december 2014.

    leader88 +++++

  • Erik Krivec 15:37 03.december 2014.

    Aha, odgovor medicinskega bratca!!!!

  • Hi5 15:12 03.december 2014.

    Pa pojdi delat kaj drugega, če ti ne paše delat v JS. Verjerno pa sam veš, da ne bi imel več takšne službe v gospodarstvu kot jo imaš v JS.

  • Hi5 15:11 03.december 2014.

    Super. Se pravi je JS odstopil od dogovora. Sedaj pa vlada, če ima kej jajc, pa nima, lepo 7% znižat plače vsem po vrsti.

  • svašta 15:16 03.december 2014.

    imam za VI. stopnjo plačo. in ja, sem delal v podjetju, ki pa ga trenutno država prodaja in sem imel 2x večjo plačo, moja učinkovitost je bila vsaj 5x večja, ker je pač bila motivacija. vendar ker se podjetje prodaja, ...prikaži več se odpušča in žal sem bil tudi sam eden izmed njih, veliko pa jih na žalost še sledi...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.