Slovenija
1185 ogledov

“Mlada generacija je jalova”

Komentarjev 52
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kier Nejnk 11:22 05.maj 2012.

    Kakšen idiot! Res je skrajni čas, da pobere te stare prdce!

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 11:26 05.maj 2012.

    Res je. In danes lahko samo opazujemo propad Slovenije.

  • puksicd 11:28 05.maj 2012.

    A so tudi tvoji predniki izdajali Slovence med vojno? Nagnusen si! Mama ti je stari prdec.

  • Kier Nejnk 11:48 05.maj 2012.

    V bistvu ne, moji so bili na žalost v partizanih. Niso bili pa komunisti, hvalabogu

  • Kier Nejnk 11:51 05.maj 2012.

    Pa btw, komunisti so bili največji izdajalci slovenskega naroda, ker so napadli svoje lastne brate. Golazen primitivna!

  • ZagarAnton 14:15 05.maj 2012.

    Tud ,če jo ima si jo je sigurno zaslužu. Al komu bi ti dal pokojnine ? Izdajalcem?

  • Kier Nejnk 20:31 05.maj 2012.

    Delno se strinjam, vendar je potrebno poudarit, da je komunistični sistem najslabši, ker je povzročil največ žrtev

  • Kier Nejnk 20:42 05.maj 2012.

    Če ne bi bilo partizanov, bi slovenci preživeli vojno z minimalnimi žrtvami. Tako kot npr Danci. Realno gledano, če bi nas Nemci resno želeli iztrebit kot narod, nas danes ne bi bilo

  • mirko 12:40 05.maj 2012.

    Stari povej rajši koliko imaš pokojnine, skupaj z borčevsko in tisto drugo od službovanja po vojni. Sem prepričan, da si daleč nad plačo enega ministra v Slovenski vladi. Misliš, da je ta privilegij upravičen od zaslug NOBja ? Takole se ...prikaži veče deli breme krize, kaneda ? Vsak vleče vodo na svoj mlin, tudi vi stari borci. Žalostno pa je, da pojma nimate o svetovni ekonomiji in odvisnosti Slovenije od nje. Taki kot ste bili s Kardeljem na čelu ste lepo pokazali kako se spoznate na ekonomijo, saj smo bila 50 let po drudi svetovni vojni najbogatejši v tej evropi ? Kaneda ?!!!

  • mirko 12:40 05.maj 2012.

    Stari povej rajši koliko imaš pokojnine, skupaj z borčevsko in tisto drugo od službovanja po vojni. Sem prepričan, da si daleč nad plačo enega ministra v Slovenski vladi. Misliš, da je ta privilegij upravičen od zaslug NOBja ? Takole se ...prikaži veče deli breme krize, kaneda ? Vsak vleče vodo na svoj mlin, tudi vi stari borci. Žalostno pa je, da pojma nimate o svetovni ekonomiji in odvisnosti Slovenije od nje. Taki kot ste bili s Kardeljem na čelu ste lepo pokazali kako se spoznate na ekonomijo, saj smo bila 50 let po drudi svetovni vojni najbogatejši v tej evropi ? Kaneda ?!!!

  • ZagarAnton 14:20 05.maj 2012.

    HA,ha.ha kdo ti je pa to povedu? Tvoj izdajalski ata? ne pozabi takšne kot si ti še čaka pravica! Očitno ne veš da na internetu nisi anonimen. Vsak tvoj komentar je zabeležen. In verjemi mi spet bo prišel čas...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.