Slovenija /slovenija/crna-kronika
43909 ogledov

Mlademu nogometašu brez roke še manj odškodnine

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 07:25 11.avgust 2023.

    Zavarovalnice ob sklenitvi zavarovanja obljubljajo nebesa, ko je treba škodo izplačati, dobiš pa 🖕. Prednjačijo kar se tega tiče pa jodlarski Generali in Grawe!

    • johan 08:17 11.avgust 2023.

      Treba je prebrati splošne pogoje. Tako pač je. .. Kdor misli, da so zavarovalnice dobrodelne organizacije, se krepko moti.

    • Gandi123 08:24 11.avgust 2023.

      Johan, točno tako, niso dobrodelne ustanove, ampak nateguni 1.klase!!!

    • Avatar Garancija
      Garancija 09:45 11.avgust 2023.

      20-letni Novomeščan Damjan Marjanović Vsi podatki so tu

  • Avatar MuškaKokoš
    MuškaKokoš 07:40 11.avgust 2023.

    Zdaj boste imeli kaj pisat,ko bodo pošteno zavarovalnice izplačevale.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:21 11.avgust 2023.

    NK Maribor je tako v mestu, kot državi dovolj pomembna institucija, da bi lahko za nekdanjega nogometaša, ki mu je usoda uničila kariero, pri zavarovalnici in tudi sodišču prispevali več kot so. Očitno pa se bojijo za sponzorska sredstva in ...prikaži več so raje v tej zgodbi oportunistično tiho!? Kar se mene tiče me ta zgodba ne čudi in iz izkušenj lahko napišem, da je Generali ena izmed zavarovalnic, kjer so me videli samo 3x, prvič, zadnjič in nikoli več! Veliko obljubljajo, potem pa iščejo dlake v jajcih!

    • Majazmaja 12:10 11.avgust 2023.

      Moja soseda je razbila avto višjega cenovnega razreda. V super dragem kasku je imela rezervni avto za do 30 dni, odobrili so ji ga za tri dni in potem po pregovarjanju še za dodatna dva - ker menjava dvojnih vrat ...prikaži več in odbijača traja po njihovi oceni 3 dni. Servis avta je trajal več tri tedne, najem avta, ki ga je nujno rabila pa je morala plačati sama. Na srečo so ji šli v avtohiši vsaj toliko na roke, da so ji ga zakasirali 50 % ceneje.

  • Majazmaja 12:06 11.avgust 2023.

    Kaj je s tem Generalijem?! Da bi lahko gospod kuhal z eno roko, ker to zmore Michael Caines?! Michael Caines je roko izgubil, ko je že bil head chef v Michelinovi restavraciji, tale mladenič je igral nogomet, kuhar je postal, ...prikaži več ker ga je veselilo. Dokler ne bi kuhal, je igral nogomet - TO je bil njegov poklic. Ja, JE razlika, ali si chef v Michelinki in LAHKO dejansko samo kreiraš ter učiš osebje, ali pa šele ZAČENJAŠ kariero v restavraciji. Upam, da mu uspe dobiti denar. In službo!

  • Avatar lopov
    lopov 12:00 11.avgust 2023.

    Komisije invalidne so mafija. ... če dihaš si še aposoben za vse 8 urni delavnik vse sobote vse nedelje vse prazike... jaz sem imel naprimer 4urno delo odločbo.. in sem moral delat 8 ur.. potem vsaki drugi dan 16ur... tu ...prikaži večtu ni inšpektorja ni pritožb al dwlaš al na cesto..

  • 216c26c54b211c9cd98531b9779a844f845aa0eb 10:09 11.avgust 2023.

    Meni se zdi logično, da če je škoda v tem trenutku (poudarek na V TEM trenutku) ocenjena na 140k, del pa je bil izplačan že pred časom, da se potem že izplačani del revalorizira od trenutka izplačila do TEGA trenutka ...prikaži veča in ugotovi razlika do polnega zneska. Od te razlike pa potem od tega trenutka oz. od zapadlosti tečejo zamudne obresti.

  • Plavi-mil 14:53 11.avgust 2023.

    Takole boste popušili poplavljenci, prst v ri., od zavarovalnic nič ali zelo malo.

  • pilotko 06:55 12.avgust 2023.

    Smili se mi fant ob tako podlem nastopanju zavarovalnice in enako se bo zdaj dogajalo z poplavljenimi strankami, ki so izgubile veliko ali skoraj vse premoženje. Izmikanje plačilom se je že začelo in reveži bodo dobili le miloščino in ob ...prikaži večb tem se lahko vprašamo ali moraš res biti lump in goljuf, da kaj dobiš od zavarovalnice če redno plačuješ v njihovo malho, da imajo lepe plače in vedno prikazujejo "revčk"i zgubo .

  • Avatar Firefly
    Firefly 17:56 11.avgust 2023.

    Naj gre za poslanca SDS, tam rabiš samo eno roko za pritiskanje tipke,na inštrukcije pa naj gre k Zavcu.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.