Avto
421 ogledov

Mladi nimajo časa, da bi opravili vozniški izpit

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 13:16 21.februar 2016.

    Jaz sem pa komaj čakal, da sem lahko naredil izpit. Tako, da sem vse kar je bilo možno naredil že pred 18 letom, tako da sem imel izpit dva tedna po tem ko sem bil polnoleten. Prav tako sem že ...prikaži več prej ogromno delal, da sem si zaslužil za avto, samo da mi ni več bilo potrebno nato hoditi na avtobus.

  • Avatar Leon
    Leon 18:35 20.februar 2016.

    V Sloveniji je možno opraviti vozniški izpit pri 16.letih ! Res me zanima komu je pregorela žarnica na podstrešju ?

  • Pepe007 10:59 22.februar 2016.

    Vozniški izpit je danes za večino populacije edina zahteva, da naredi nek turbo tečaj prve pomoči. Včasih se je to dogajalo še v okviru raznih NNNP akcij in civilne zaščite. Zato to, da veliko mladih nima vozniškega izpita pomeni, ...prikaži več da veliko mladih nima res minimuma izobrazbe za prvo pomoč sočloveku.

  • Zmago 12:18 21.februar 2016.

    Tudi sam sem pozno delal izpit. Šele po študiju, ko sem to lahko opravil na svoje stroške.Avto sem pa nabavil kar nekaj kasneje. Sem raje šel malo po svetu z nahrbtnikom, namesto stroškov za potratno plehnato konzervo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.