Slovenija
78 ogledov

Mladi "Zoki" je najraje nabijal žogo

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Aleš Kocjan 15:57 17.oktober 2011.

    Utrnila se mi je solzica ...

  • debela_deklica 16:12 17.oktober 2011.

    Zurnal puca Zokija. Godfatherju so naredili sinovi štalo...pol pa je PR treba furat. http://www.rtvslo.si/slovenija/po-juretu-jankovicu-tudi-dokumenti-o-nepremicninskih-poslih-brata-damjana/268582

  • vrtnica 16:13 17.oktober 2011.

    osladno......

  • jaki 17:16 17.oktober 2011.

    Da ne bo kdo demantiral trditve, da ima tovariš Janukijević svoje brezplačnike!

  • Veteran 21:00 22.oktober 2011.

    Zelo možno je, da bo boljše skrbel za Srbijo kot za Slovenijo. Jankovič je samo neki vaški mešetar, ki je vedno špilal gospodarstvenika s tujim denarjem in med tem grabil za sebe in okolico. A ne vidite kako on in ...prikaži več njegovi sini bogatijo. Tukaj nima veze nacionalizem ampak zdrava pamet vseh državljanov v Sloveniji. Najprej se moramo boriti za svoje državljane, ali bomo razdajali tako kot Pahor Grčiji,.. Jankovič bo Srbiji in nam kaj ostane, samo večno delati za druge tako kot v Jugoslaviji?! KAJ NE VIDITE KAM VODI POLITIKA JANKOVIČA!!

  • jaki 17:36 17.oktober 2011.

    Goran Novković, pazite na svoje noge, samo še te vam gledajo iz Janukijevićeve riti!

  • zerorez 17:41 17.oktober 2011.

    Zokija nam ne morete prodati, pa če ga še tako zavijate v svetleč celofan pri Žurnalu!

  • aaarri 17:49 17.oktober 2011.

    namesto lokalnih srbskih klubov bi mogoče slovenska podjetja raje sponzorirala lokalne slovenske klube?

  • fjonda 18:24 17.oktober 2011.

    Svet propada, ljudje umirajo od lakote, gospodarstvo se ruši... in to ne daleč od nas! In vi se s takimi komentarji špilate nacionaliste!!! A ni vseeno kdo je čigav, če le poskuša peljati to barko kolikor toliko naravnost? Narodnost je ...prikaži več kriteriji za to??? Kot Slovenki se mi lasje dvigujejo pokonci, ko berem take oslarije, medtem ko so nekomu nakazali 200€ plače...

  • privat 19:14 17.oktober 2011.

    kaj delajo ti novinarji?? Prodajajo tudi zemljo za zlato...Ne rabimo mi takega uvoza...pa še iz srbije..res dobra reklama!! Koliko je pokasiral novinar?' Ga sova spremlja??

  • pipizgaga 16:12 17.oktober 2011.

    v mladih letih žogo v starih pa državljane

  • mkm 16:17 17.oktober 2011.

    Haha. Kolko kaj stane takšen članek? Pa da bi o meni tolko pisali in tako pocukrano... bi hitro kakšno službo dobil. Primitivno

  • Fertel 18:49 18.oktober 2011.

    Pa kaj imate proti Zokiju? Faušljivci... Rajš hitro pokupite travnike, da boste potem fajn prodajali, kajti Zoki bo potem po celi Sloveniji spremenil namembnost travnikov. Ala so ti slovenceljni... nimam besed.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.