Slovenija /slovenija/crna-kronika
558 ogledov

Mladoletnico povozil do smrti in zbežal

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boschtjan Zupanchich 22:23 19.julij 2013.

    Tudi jaz sem imel podobno nesrečo, ki se ni končala z smrtnimizidom, a vendarle nisme ustavil zaradi strahu ki me je tako šokiral, da nisem več vedel kaj delam, ... in pobegnil. Ko me našli, ... je bilo že "poznooo... "

  • sprehajalec 21:58 19.julij 2013.

    Uči sine. Naučičeš polako.

  • Oxxo 20:42 19.julij 2013.

    Bo ata najel dobre in drage odvetnike... in se bodo našli "razlogi" za blago kazen.

  • Šemefuky 22:49 19.julij 2013.

    To dekletu in njenim ne pomaga več, nedolžna je preminila zaradi preveč vsega a premalo ljubezni. Če je oče poskušal sina pravilno ukalopirati mu ni kaj očitati, tudi mene moj sin večinoma ne uboga in tudi jaz nisem ubogal mojega ...prikaži veča očeta. Sedaj bodo trpeli vsi dolžni in neddolžni, a ugasnilo je eno človeško življenje čisto brez veze in tega ni mogoče z ničemer žal spremeniti.

  • Žurnalček 14:25 20.julij 2013.

    Če ne bi vedel kak delaš , tudi avto ne bi znal voziti , kakor tudi ne bi našel poti domov. Laži , samo laži , lažeš samega sebe , vzrok je bil pa alko al pa travca. Zakaj le ...prikaži več padejo v stanje "šoka" samo opijanjeni , trezni pa ne in ne bežijo ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.