Zdravje
2203 ogledov

Nabava hitrih testov za množično testiranje ni uspela

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 17:56 11.december 2020.

    Pričakovano, saj smo v Sloveniji ! Izsiljevanje, korupcija je malodane uzakonjana. Kaj resnično ni možno direktno, nepostedno naročiti od proizvajalcev ?. Razpisi so zgolj zavlačevanje in voda na mlin nekopetentnim ponudnikom. Čas, nam vsem, pa ni naklonjen.!!

  • Snežinko 18:10 11.december 2020.

    No, par stvari je tu motečih: prvo: kot KUPEC težko določaš, po kakšni ceni boš kupoval. Kot da bi jaz prišel v avtosalon in zahteval BMWja ampak bi jim jaz postavil ceno. Drugo: če je v razpisu navedena max. cena ...prikaži veča ne vem, zakaj gre nekdo v to in pri tem navede višjo, saj mora vedeti, da ne bo šlo čez..???

  • Avatar ovca
    ovca 19:16 11.december 2020.

    Voda na mlin je vladi. Ni testov,zaprti boste kot kure. In ne pozabite,zunaj z nagobcniki. 👏👏👏 Za dso-je pa poskrbimo mi. Vasa vlada 🤮🤮🤮

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 06:50 12.december 2020.

    Testi, ki pozitivno na korono pokažejo marmlelado, mango in kokakolo so smešnica in zajebavanje naroda. Ja prodam prototip testa na korono, 2€ kovanec, test se pa izvaja po principu meta kovanca. Je popolnoma konfiurabilna zadeva, sami lahko določite, katera stran ...prikaži več kovanca predstavlja da oseba pozitivna na korono. Trenutna cena brez DDV je 4.95€/kos, so pa seveda količinski popusti.

  • Mesija 09:29 12.december 2020.

    Vidim, da imate denarja za razmetavanje, vsa čast, lopovi in prevaranti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.