Slovenija
52 ogledov

Mobilni operater znižal stroške menjave paketa

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 17:44 03.marec 2016.

    Še to znižanje je preveč ! !Vsak operater bi moral biti vesel, da sploh kdo hoče ostati pri njem, ne pa da te kaznujejo, če želiš menjati paket.Jaz običajno potem zamenjam kar operaterja, če ima boljšo ponudbo in običajno imajo.

  • Franci Polanec 17:44 03.marec 2016.

    Težava je tudi v tem, da se v Si mobilu dogovoriš za zmanjšano ceno menjave paketa, na prodajnem mestu ti to potrdijo (razvidno iz računalnika), na položnici pa o tem dogovoru ni nobenih sledi. Ko jih na dogovor prijazno opomniš, ...prikaži več pa ti razložijo, da znesek moraš plačat in bo zadeva obračunana naslednji mesec. To pomeni, da kreditiramo družbo Simobil.

  • Dare Dado 18:51 03.marec 2016.

    jaz sem šel na BOB.si operaterja in tam ni nobenih stroškov menjave paketa in še vse je zelo poceni. Klinc gleda tist simobil in podobne k sam kradejo

  • alibaba 20:23 03.marec 2016.

    Ravno zaradi tega bom šel drugam.Zamenjal sem paket na gor,plačal bi jim več , a oni mi računajo menjav paketa, pa še vračam prejeto ugodnost?Porabil skupaj z obrokom za telefon 12€.račun je pa 73€.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 00:39 04.marec 2016.

    Izimobil pa Bob sta najbolj. Točn veš pr čem si. Vsi ostali te pa okol prenašajo z raznimi fintami.

  • AnzeSmolej 07:24 04.marec 2016.

    Resno? Zadnji MMS sem poslal pred 5leti...ni potrebe. Vse aplikacije za komunikacijo prejemajo tudi slike,video,datoteke...vse

  • JT_Thomas 08:34 04.marec 2016.

    Haha. Pa ti veš, da je Bob od Simobila? :)))))))))))))

  • Dixon 09:28 04.marec 2016.

    A misliš, da bo zdaj kaj drugače? Drugače bo samo to, da se zdaj hvalijo na veliko in to je vse.

  • Vesoljec 01:48 04.marec 2016.

    Paket, ki ne vključuje MMS-ov, je nateg.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.