Magazin /magazin/film-glasba-tv
76 ogledov

Modrijani v nekaj minutah razprodani!

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 17:17 18.avgust 2014.

    Prodam 100 kart za Modrijane! Cena vstopnice: 50 EUR. Mail: zajebavam@se.si. Kdo sploh hodi na to?

  • mirac 21:17 18.avgust 2014.

    Pa kaj je samo Petrol tisti, ki je prodajal vstopnice preko sistema Eventim? En veliki NE je odgovor. Jaz sem jo dobil preko Eventima v eni izmed turističnih agencij v Celju. En dan prej si poglejte vse, ki so v ...prikaži večv sistemu Eventim v vašem mestu (ali vam najbližje) in nato naslednji dan v akcijo. Pa se potem ni potrebno nič razburjat in trositi slabo voljo naokoli. Za Modrijane pa je to itak najboljši način prodaje...

  • mirac 21:18 18.avgust 2014.

    A si predstavljaš, kako bi se vmes pretepali, prerivali ipd. Poleg tega, to je zastarel način prodaje vstopnic. Vsepovsod, kjer gre za velike dogodke, je način prodaje enak. ... preko sistemov

  • drejca1 15:11 18.avgust 2014.

    dragi modrijani, lansko leto ste me zelo razočarali z načinom prodaje kart; isto napako ste ponovili tudi letos.Zakaj v tej krizi dovoljujete preprodajalcem, da služijo na račun ljubiteljev Vas in Vaše glasbe ? Danes garantirano vsaj 50 procentov kart ...prikaži več ni šlo v roke ljudem, ki bodo prišli na vaš koncert....Pa tako preprosto bi bilo....na dan koncerta 3 ure prej odprite 5 blagajn, kdor bo želel na vaš koncert, bo prišel dovolj zgodaj, da si zagotovi karto, kdor je ne dobi, bo vsaj vedel, zakaj je ni dobil.Mislim tudi, da ste glede na vaše "rejtinge " tudi sposobni sami sfinancirat v naprej koncert in ni potrebno, da plačujete drago provizijo Eventimu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.