Slovenija
22 ogledov

"Moja vlada začela mandat kot gasilska ekipa“

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 18:56 26.oktober 2013.

    Ta gasilska brigada želi utopiti državljane in podjetja z davki in obremenitvami....

  • alfagirl 20:09 26.oktober 2013.

    Bratuškova ni nič povedala v čem vidi prve znake okrevanja. Zanjo očitno pomeni dvigovanje davkov okrevanje gospodarstva.

  • marija 20:42 26.oktober 2013.

    SAMOPROMOCIJA, da te kap!

  • zcmr 21:47 26.oktober 2013.

    Zanjo so veliki rezultati da se je narod zacel streljati, jaz drugega kot da je z minute v minuto slabse ne vidim.

  • privat 22:37 26.oktober 2013.

    to si dober povedal...

  • francek 06:55 27.oktober 2013.

    Tvoja vlada SD, LDS... je v preteklosti z podeljevanjem tovarišijskih nepovratnih kreditov zapufala Slovenijo in z kreditiranjem se še kar nadaljuje

  • francek 06:58 27.oktober 2013.

    Skrajni čas je, da za zločine, ki so jih komunajzarji izvajali nad civilnim prebivalstvom po 2. sv. vojni nekdo odgovarja

  • francek 07:33 27.oktober 2013.

    .... s podeljevanjem

  • Mrcina 23:56 26.oktober 2013.

    Kaj ni že čas, da odkokodajsa ?

  • nina 05:46 27.oktober 2013.

    Rajši jo gledam,kot princa teme.On kadar odpre usta deli Slovence inpreveč denarja je šlo za pregrebanje kosti.Sprave med Slovenci pa ni zapričakovat dokler bojo favoorizirali domobrance izdajalce slovenskega naroda taka je resnica,čeprav boleča.

  • privat 19:42 26.oktober 2013.

    dober je povedala Bratušekova...reforme moramo sprejeti zaradi njih samih! jaz razumem te besede le kot zaradi bogatega izkoriščevalskega sloja! Reveži pa tako al tako nič nimamo in nebomo nič meli. Naše vlade bodo poskrbele za to! Pa lahko jih imenujemo tudi gasilci

  • jons 19:20 26.oktober 2013.

    "Moja vlada začela mandat kot gasilska ekipa“Prav zares, samo obratno kot to počno pravi gasilci.Vlada je začela gasiti tam kjer sploh ni gorelo. Olja pa prilivajo tam kjer je ogenj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.