Slovenija
47 ogledov

"Moje vpitje se vidi, Turk slikan s hrbta"

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ronald Reagan 22:11 10.februar 2012.

    ma...samo vi brišite

  • Jo Che 16:59 13.februar 2012.

    Ta baba bi se zagotovo 1945 drla "moža dam Trst ne dam?"

  • Jo Che 17:03 13.februar 2012.

    A ne delujejo ti kulturniki kot krdelo, ki jim bodo spodmaknili korito izpod gobca, ki ga filajo davkoplačevalci ki še za kruh in vodo nimajo !?

  • privat 07:20 22.marec 2012.

    kako so ljubljeni ti naši politiki...Kdo jih je sploh volil???

  • Trsten 16:27 10.februar 2012.

    Kaj se pizduliraš. Svoj kazalec si uporabila in to je že žuganje in grožnja.

  • Slodrifter 18:01 10.februar 2012.

    zdaj se baba ven vleče, ma nemoj, završila si svoju bednu karieru

  • Stolp 18:09 10.februar 2012.

    Lejte, jst sm se tut drla! A me vidte! A me vidte!

  • Ronald Reagan 17:47 10.februar 2012.

    Vaš komentar smo odstranili, ker ste kršili naš kodeks komentiranja: http://z24.si/kodeks_komentiranja Uredništvo zurnal24.si .

  • izvedenec 15:02 10.februar 2012.

    uboga babura Potočnjakova, demonstrirala je proti sebi, saj z ukinitivjo birokracije dobijo kulturniki več denarja! dementnica je šla sprostit svoje histerične in agresivne ventile, ki jih doma ne more, uboga ženica, jej jej

  • Stolp 15:26 10.februar 2012.

    Pa kaj se je sploh kregu z njo.Se vid da ga je sam provocirala!

  • francek 15:29 10.februar 2012.

    NIČ SE IZGOVARJAT KULTURNIKI, DEJTVO JE, DA STE POKAZALI KDO STE IN KAJ STE. STE SRAMOTA SLOVENSKEGA NARODA IN KOT DAVKOPLAČEVALECA ME JE SRAM, DA VAS VAS MORAM PREŽIVLJATI.

  • NejaS 15:32 10.februar 2012.

    Če pa tako pogledam, je pa najbolje, če združimo še ministrstvo za obrambo, notranje zadeve in javno upravo, prihranimo še več, torej bomo vsi imeli več od tega. Kako smo neumni, mi pa mislimo, da so Slovencem po svetu z ...prikaži več lastnim ministrstvom delali uslugo, pa sploh ne vedo, da so jih okoli prinesli. Hej, ukinimo vsa ministrstva, pa bo ... sarkazem.press

  • Leonor 17:47 10.februar 2012.

    Ljudje nimajo kaj jesti in vi se borite za kulturno ministrstvo! Najprej dajte ljudem službe, plače in dostojno življenje, potem bo čas za umetnost, kulturo in kar je še ostalih stvari s katerimi se ukvarjamo v časih blagostanja ...

  • Ronald Reagan 19:26 10.februar 2012.

    po moje bi imela pri ministru zmeraj odprta vrata, hehe...pa še kake posebne privilegije....Babura je končala kulturniško kariero, najbolje da si kar poišče blok kjer bo čistila stopnišče.za vsako rit je sekret

  • Alpin 19:39 10.februar 2012.

    Vaša kultura je dobro vidna na posnetku.. priskledniki. In za take naj bi še plačevali? Delat se spravite, ne pa da živite na naš račun!

  • maestros 20:46 10.februar 2012.

    Seveda jih sedaj žuli te kao kulturnike.Najse raje nekaj cspravijo delat ne pa da vsak dan vstajajo ob 10 uri pa še to je prezgodaj.Naj delajo 8-10 ur dnevno tako kot večina Slovencev za svojo plačo,ne pa kot oni kateri ...prikaži več biz malodela veliko zasslužili in lepo živeli.Sedaj pa so s temprimitivnim vzklikanjem pokazali,da so navadna drhal nekulturna.Sram jih naj bo v rit in glavo.

  • maestros 20:47 10.februar 2012.

    Točno tako.Z dvema stavkoma si zadel bistvo

  • Veteran 21:49 10.februar 2012.

    S takimi kulturniki ne potrebujemo ministrstvo za kulturo. Potočnjakova pejdi se skrit, sram naj te bo za vse izrečene grde besede in ne sprenavedaj se sedaj.

  • rogg 23:25 10.februar 2012.

    A rabmo tako kulturo, kulturnike....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.