Magazin
156854 ogledov

Monika naj bi Zmaga Jelinčiča zapustila zaradi tega moškega

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kladu 10:00 14.september 2019.

    Mislim,pa kaj toliko medijskega pompa za eno normalno potezo normalne ženske.Nihče se temu dogodku ne čudi iz več razlogov....Ja kdo pa je jelenčič,da je naenkrat postal taka žrtev....poglejte njegovo zgodovino in če ste malo,ampak malo spremljali njegove bolane izpade,vam bo ...prikaži več kristalno jasno,da je ženska,oz.gospa naredila pametno potezo.Želimo ji veliko sreče,katero bo prav gotovo imela!!!!

  • Janez_53 11:34 14.september 2019.

    Zmago sicer jokca in jamra, kako "je Monika zapustila družino", vendar mu jaz tega ne verjamem. Po mojem mnenju je morala oditi brez otrok. Glede na njegovo agresivno naravo in sposobnosti manipuliranja bo Monika imela precej težav, preden bo prišla ...prikaži več do otrok. Najbrž bo kar precej dela na sodiščih.

    • zorman63 18:29 14.september 2019.

      Ne bo. Punci sta stari okrog 15 let in bosta že sami povedali kako želita živeti.

  • Avatar jezeran
    jezeran 10:22 14.september 2019.

    Jelinčič končno je tudi tebe nekdo na suho ......

  • Janez 09:19 14.september 2019.

    Prav vseeno mi je kaj se gresta. To je njuna osebna zadeva in me prav nič ne zanima. Dovolj sta oba bogata, da jima hudega ne bo. Raje pišite kaj drugega s čimer boste pomagali otrokom, ki nimajo! Nimajo za ...prikaži več na morje, nimajo za počitnice, nimajo za kosilo v soboto ali nedeljo, ker starši nimajo ali so ser razvezali. Pišite o mamah samohranilkah, ki ne zmorejo, ker nimajo.....Družina Jelinčić je dovolj bogata, da ji ne bo hudega in ne potrebuje take reklame...

  • borut08 10:24 14.september 2019.

    Pa je šla!Katera pa bi bila zraven nekoga kot je Jelincic??Zaradi denarja in vpliva,ki ga je dobro izkoristila in ji je odpru mnoga vrata in priskrbel dobro sluzbo.

  • zorman63 11:18 14.september 2019.

    Vse je boljše od življenja z tem pajacem.

  • ode 09:22 14.september 2019.

    Zmagoslav ima 72 let starega "tiča", njen novi pe le 35. Razlika je očitna.

  • dusan11 13:22 14.september 2019.

    Želim novemu ljubimcu veliko užitka ko se bo ljubil z njo po slinastem bivšem, "dober tek"

    • zorman63 18:30 14.september 2019.

      Tule se pa močno strinjava. Ne bi se je dotaknil, bbrrrrrr.......

  • Avatar jezeran
    jezeran 15:35 14.september 2019.

    Tudi jaz bi jo, če je on ne more

  • marsal 18:37 14.september 2019.

    tale Monika si je totalno zajebala življenje : do svojega 42 leta s starejšim , potem z mlajšim , za katerega po je zagotovo zavestno ali podzavestno prestara partnerica in mu bo pri njenih 50 , ko bo v meni ...prikaži veči in ne bo več zaljubljen v njeno telo zagotovo odveč in bo le ta sanjal o lepši mlajši !!!

  • Avatar cvichekbrother
    cvichekbrother 16:07 15.september 2019.

    Ko tiček uvel več ne stoji Monika z drugim zbeži.

  • bozidara 22:48 14.september 2019.

    V primeru, da gospod se ni bil porocen ali v zvezi in nima svojih otrok, si bo morda zelel potomcev in gospa bo morala pohiteti, kajti ni vec rosno mlada. Vsaka sprememba je dobrodosla, in oba lahko eden drugemu receta:"lepo ...prikaži več nama je, dokler traja..." Naj zivi njuna ljubezen in traja. Zazelimo paru blagostanje.

  • 3ae2ba73631a6af2916f37016aa7b6aec4a9ed7a 02:34 20.september 2019.

    Ga. Zupanc Jelinčič podcenjuje Zmagov vpliv...če doslej ni poznala stresa, ga ji odslej zagotovo ne bo manjkalo, na dnevni ravni.

  • Friderik1950 12:18 15.september 2019.

    Čudno. Čudna zgodba. Če je resnična, verjamem, da glede na to, da površno poznam Zmagov 'arzenal' še zdaleč ni končana.

  • Avatar Žare Dolenc
    zare 23:52 14.september 2019.

    g. Miklič je, verjetno, vrgel oko na družinsko hišo na Semedeli.

  • tomaz000 01:08 15.september 2019.

    keš pička,sama bi bila na minimalcu...

  • francelj 05:51 15.september 2019.

    V Semedeli? Kolikor vem, je v Žusterni. Hitra cesta? Dajte no.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.