Slovenija
26 ogledov

Morajo se dogovoriti, kako bodo sedeli

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rogixl 14:15 06.maj 2014.

    Diletanti. Nepremišljene in prehitre poteze vlečejo sami.

  • GERE 14:30 06.maj 2014.

    Toti so sedaj gotofi!Enkrat in nikoli več.

  • astibo8020 14:43 06.maj 2014.

    Pri prekupčevalcu so ostali sami paraziti, ki se celo življenje hranijo na državnih jaslih.

  • Pepe007 15:35 06.maj 2014.

    Dejstvo je, da nihče ne bi niti slišal za Alenko Bratušek in nekega Möderndorferja, če ne bi na prejšnjih volitvah Janković dal svojega imena stranki. Bomo videli, koliko bo prineslo ime Alenka Bratušek na naslednjih volitvah. Oziroma, kdo bo več ...prikaži več vreden. Meni se zdi, da Janković.

  • Pepe1 15:36 06.maj 2014.

    Barbara Žgajner,tako menja stranke,kjer jo v nobeni ne marajo saj je pri Jelenčicu tudi izostala Kavtičnik je pa podrepnik in je z realnostjo skregan,da o komelovi ne izgubljam besed zato je treba dobro premisliti ko bomo volili da ne bomo ...prikaži več izvolili staro PS in Jankoviča,saj ga noben pošten politik ne mara,lahko bo pa šel Janši kuhat kavo ko bo na dobskem otoku na dopustu

  • Pepe1 15:39 06.maj 2014.

    Meni Jankovič ne more posoditi imena,ker bi me bilo sramAlenka je pa pametna in sposobna z besedo NE,NE,NE pri vsaki besedi se ne pride v evropo ampak na Dob

  • zdrej 15:42 06.maj 2014.

    Jankovič naj plača volitve, katere je s svojim neodgovornim ravnanjem povzročil, plača kar sam. Pa tudi vse ostale posledice, če bodo sledile (padec bonitetne ocene in povišanje vseh stroškov, povezanih s tem). Če lahko odplačuje kredit, ki je večji ...prikaži več od njegovega mesečnega prihodka, še lahko plača tudi to.

  • Pepe007 16:06 06.maj 2014.

    PS so sami čudni tiči. Ne bom volil ne stare ne nove PS. Ampak če bi bili samo ti dve stranki na voljo, bi volil seveda Jankovića. AB je dokazala, da je nesposobna in ne rabi novega mandata.

  • Koka 16:17 06.maj 2014.

    Takih sluzavcev kot so tile na sliki pa še svet ni videl !!! Vsi tisti, ki so vam simpatični naslednji osebki s slike ; Komelj, Kavtičnik, Brunskole, Žgajner-Tavž, "celjski posebnež" in ostali, naj si po hitrem postopku uredi napotnico za ...prikaži več pregled pri psihiatru !!!

  • McBobo 17:31 06.maj 2014.

    Pu*ca mi q... za take polne, prenažrte, razvajene itd. ri*ti. Ampak se bo tudi za njih našla palica. So pa vsi isti. Levi, desni, sprednji, zadnji in vsi vmes.

  • dragec 18:00 06.maj 2014.

    dragi desni komunisti, pozabili ste, da v SLO imamo veliko število volilcev v trenirkah

  • dragec 18:46 06.maj 2014.

    pepe, to z Dobom,misliš za JJ

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.