Slovenija /slovenija/crna-kronika
15960 ogledov

Morilec iz Maribora: "Prva tarča je bila žena, a je nisem izsledil!"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 13:19 05.oktober 2017.

    Takega kretena privezati na vrv in vleči po makadamu do golih kosti.

  • Avatar čavez
    čavez 16:02 05.oktober 2017.

    Sedaj sta jo dva, tretji dobiček ima.

  • Avatar Zala
    Zala 14:46 05.oktober 2017.

    @Leon ..... kaj se ti ne zdi, da si s svojim komentarjem malo smešen? Mi lahko razložiš, kaj bi morala meniti ministrica, Cerar ali pa kdorkoli drug, če se je moški odločil, da bo nekoga ubila? Bi ga lahko kdo ...prikaži več ustavil, mu preprečil načrtovano ... verjetno ne. Žal, a tako je.

    • Avatar Leon
      Leon 19:54 05.oktober 2017.

      @Zala Žal ne poznaš ozadja ! Ta isti morilec je pred letom in pol bil ovaden zaradi grožnje z orožjem svoji ženi , žena se je skrivala pred njim ,medtem ko je on na svobodi iskal priliko ,da jo ubije ...prikaži veče .Torej leto in pol se postopek zoper domnevnega kandidata ni nikamor premaknil ,ker pač gre za NN gospod. Kaj če bi kdo grozil osebi npr. državni uslužbenki ? Govorim o NEDELU državnih služb in ministrica je šefica enim od njih .

    • Avatar Leon
      Leon 19:55 05.oktober 2017.

      ........ker pač gre za NN gospo ! (popravek)

    • Avatar Leon
      Leon 19:58 05.oktober 2017.

      Lep pozdrav v Ljubljano !

  • Avatar Leon
    Leon 13:50 05.oktober 2017.

    Tovrstni umori postajajo klasika na Štajerskem ,žal se nihče ne premakne ! Kaj meni Cerar ? Kaj meni ministrica o varnosti svojih državljanov ? NIČ ....vse tiho je bilo !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.