Svet
19887 ogledov

Nemčija pretresena. Prosilec za azil ubil najstnico.

Komentarjev 74
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar darklord
    darklord 10:08 06.december 2022.

    In mi to golazen še vedno uvažamo!

  • Avatar zoo
    zoo 14:44 06.december 2022.

    Vse te nazaj od kje so prišli. Na našem koncu včeraj, 333 migrantov.

  • Toma 09:24 06.december 2022.

    Kulturna obogatitev: ženska ni vredna nič.

  • robi2107 09:53 06.december 2022.

    Ja, je pizdun kretenski, ta, ki je zabodel ti dve punci. Ampak to posploševati na vse, je bolano. Kdo ve, zakaj je to naredil. Najverjetneje se mu je preprosto odpeljalo, ker normalen človek česa takega ne bi naredil. Kaj takega ...prikaži več bi lahko naredil tudi čistokrvni Nemec. Praktično ne mine teden, da se v USA ne zgodi strelski pohod, kjer obleži nekaj mrtvih. Kdo so storilci teh pobojev? Migranti? Skoraj nikoli. Le čistokrvni Ameri. Tudi v Evropi so se zgodili. Je bil Breivik migrant? Ne.

    • robi2107 09:55 06.december 2022.

      So pa fanatiki res pogosto storilci teh zločinov. Vendar to ne more biti razlog, da se demonizira kar vse povprek.

    • Orto 10:19 06.december 2022.

      Robi, to ni demoniziranje vse povprek, to je preprosta matematika oz. statistika. Če ne verjameš poglej ali vprašaj Švede, Belgijce, Francoze ... Govorim o številu posilstev, umorov, terorističnih napadov .. Seveda je možno in se dogaja, da kakšen "domačin" izvede ...prikaži veče kaj takega, Ampak statistika govori svoje. To ni posploševanje to so dejstva, pred katerimi si večina zatiska oči.

    • ico8 10:36 06.december 2022.

      Orto, pozabi, ker se za Robijem skriva Robica ali kaj taksnega, ki ne ve kam spada. Iz nje/ga govori samo fausija, ker ni zanimiv/a!

    • Toma 10:38 06.december 2022.

      Po tvojem smo torej vsi bolAni?! To je stališče norcev, ki se tega ne zavedajo!

    • robi2107 11:05 06.december 2022.

      Ne, ico8. Jaz se na forumu predstavljam s svojim pravim imenom, medtem ko se ti zagotovo ne. Vsaj jaz ne poznam nobenega, ki bi mu bilo ime ico. Še pes nima takega imena.

    • robi2107 11:07 06.december 2022.

      Toma, jaz govorim o dejanju (posploševanju), ti pa o osebah. To je stališče norcev, ki se tega ne zavedajo!

    • Luksi 11:11 06.december 2022.

      Ni posploševanje, nedolgo nazaj se je v Ljubljani zgodila ista zgodba, le da je žrtev preživela. Njihova kultura je žal takšna, da žensko pač štihnejo, če jim kaj ni všeč. Če pa pogledamo statistično smo imeli v letu 22 nekaj ...prikaži več deset napadov z nožem, ki jih je zagrešilo cca 2 mio slovencev in vsaj 3 napade z nožem, ki jih je zagrešilo nekaj sto migrantov.

    • robi2107 11:16 06.december 2022.

      Orto, evo ti matematiko, statistiko in gumerabiko. Na wikiju vtipkaj Rape in Sweden in si poglej pie-chart 2013-2018 birthplace of rapists convicted in Sweden. Total 843...

    • robi2107 11:16 06.december 2022.

      Orto, ..od teh je bila slaba polovica (416) rojenih v "civilizirani" Evropi, 197 na Bližnjem vzhodu in severni Afriki (od koder prihaja največ migrantov), 134 v preostali Afriki in 96 v drugih neevropskih državah. Res je, statistika govori svoje. Ali ...prikaži več naj v guglu iščem še rapes in Belgium, France, Germany... Daj raje ti, da ne boš govoril na pamet.

    • robi2107 11:29 06.december 2022.

      Luksi, kako ni posploševanje, če pa stavek začneš z "nedolgo nazaj se je v Ljubljani zgodila ista zgodba..." Glede številk, ki jih navajaš, navedi vir, da lahko preverim.

    • Orto 11:53 06.december 2022.

      Policist zaboden in posledično ubit - žrtev " temnopoltega nemškega držacljana", ki je med štihanjem čisto slučajno nekaj mrmral v arabščini, Eritrejec zabodel moškega v Mariboru obsojen, nekaj let za tem zabode še žensko v Ljublani. Večje šrevilo posilstev in ...prikaži več spolnih nadlegovanj v Ljubljan, predvsem v okolici Metelkove, storilci prosilci za azil. Ugrabljen starejši možakar in strpan v prtljažnjik vozila storilci obsojeni, ilegalni migranti ....... ti se samo tolaži in zatiskaj oči.

    • Orto 11:59 06.december 2022.

      Policist ubit v bližini Brežic

    • Majazmaja 12:17 06.december 2022.

      Te ljudi strpajo v ustanovo, kjer čakajo. V tem času jim nihče ne razloži pravil & dolžnosti, ki jih imajo v EU, kaj jih čaka & kako se morajo vesti v družbi, ko pridobijo pravico do bivanja. Vsi govorijo samo ...prikaži več o samo ugodnostih. Ko so enkrat izven sistema in ekvivalentni ostalim državljanom, se pojavi stres & vsi potlačeni nagoni izbruhnejo še v hujši meri. Problem je tudi getoiziranje - nikoli ne jih bi smeli naseljevati v iste soseske, pač pa razseliti.

    • robi2107 12:25 06.december 2022.

      Ajde Orto, ne seri. Najprej se sklicuješ na Švedsko, pa na Belgijo, pa na statistiko, pa ne vem, kerega vsega boga, ko ti pa postrežem konkretno statistiko, mi pa navajaš posamične primere. A zdaj pa statistika ni več dobra, ker ...prikaži več ne potrjuje tvojih trditev? Na takle način se jaz ne grem, ker je to neresno.

    • robi2107 12:33 06.december 2022.

      Maja, to da naj ne štihajo ljudi, ni treba nikomur posebej pojasnjevati, ker je to samomevno. Glede ostalega se bolj ali manj strinjam s tabo, čeprav bi poudaril, da so pod največjim stresom, ko so zaprti v azilnih domovih. Dejansko ...prikaži več so frustrirani, ker so zaprti, čeprav niso storili nič. V osnovi jih zanima samo to, da bi čim prej spizdili v Germanijo ali še bolj severno. Slovenska vukojebina jim bolj ali manj predstavlja prisilni postanek...

    • robi2107 12:33 06.december 2022.

      Maja ..... kar dokazujejo tudi podatki. Večina prosilcev za azil gre namreč naprej

    • Orto 12:34 06.december 2022.

      Naštel sem ti posamične primere v SLO. Vzel si primerjavo od 2013 do 2018 ko je bila Švedska že polma priseljencev, vzami primerjavo zadnjih 20 let. Ja boljše je, da se ne greš več ker vidiš to kaj hočeš videt, ...prikaži več, naštel sem ti primere v SLO, ki so doživeli sodni epilog. Drugače pa se sprehodi po LJ v okolici Metelkove pa boš videl o čem govorim. Jaz ne rabim googlat tako kot ti, da veš kaj se dogaja, jaz gledam in vidim.

    • robi2107 12:42 06.december 2022.

      Ne Orto, vzel sem pač statistiko, ki sem jo našel na prvo žogo. Za daljše obdobje boš pa ti našel statistike in mi jih postregel. Aja, ti ne rabiš guglat, zato seveda jih ne boš iskal, ker bi te negirale. ...prikaži več Ti gledaš in vidiš :) Veliko lažje je trditi nekaj na pamet na osnovi nekaj primerov, ki ti odgovarjajo, ostale (ki so v večini), boš pa seveda zamolčal. Nisem jaz tisti, ki hoče nekaj videti, temveč ti. Česar jaz nočem videti, je neobjektivnost in govorjenje na pamet.

    • Orto 12:51 06.december 2022.

      OK Robi, pametnejši popušca zato bom odnehal., ti pa tudi prenehaj pritiskati minuse, ker si patetičen. Vse dobro in srčno upam, da se motim v svojem prepričanju,

    • robi2107 12:59 06.december 2022.

      :))) še tega ne veš, da več kot ene ocene na komentar ne moreš dati. Od 5, 6 minusov na tvoj komentar bi bil lahko le en moj (pa ni). Kakor tudi plusi pri mojih komentarjih niso. S tem, ko ...prikaži več si prešel na ad hominem argumentacijo, si pa itak pokazal svoj nivo.

    • Orto 13:09 06.december 2022.

      Jaz sem argumentiral svoje stališce s konkretnimi podatki s primeri v SLO. Kar se tiče minusov je to moje mnenje ne argumrntacija torej ne se ponovno smešit...saj veš, da lahko ima vsak svoje mnenje, tako ti kot jaz in to ...prikaži več v zvezi minusov je pač moje, izhajajoč iz dejstva, da ima lahko uporabnik več profilov. Na osebni ravni si vzel stvar očitno ti,

    • robi2107 13:20 06.december 2022.

      Orto "ti pa tudi prenehaj pritiskati minuse, ker si patetičen" je tvoja argumentacija. Ad hominem kvalifikacija sogovornika. In zdaj spet to počneš. Zelo neinteligentno. Seveda imaš lahko svoje mnenje, vendar bo inteligenten človek upošteval argumente, podkrepljene z viri, neinteligenten pa ...prikaži več pač ne. Glede profilov: ne, imam samo en profil. Ta, ki ga vidiš.

    • Orto 13:25 06.december 2022.

      Dokaži oz. argumentiraj, da ga imaš ! V nasprotnem bom smatral, da lažeš. Bo dovolj inteligentno za tebe 😅

    • robi2107 13:34 06.december 2022.

      Kot si sam pomodroval, pa je to očitno prazen flanc: pametnejši odneha. Over & out.

    • Orto 13:35 06.december 2022.

      Bravo, vsaj ena pametna danes od tebe. Torej lažeš .....🤣

    • ico8 14:22 06.december 2022.

      Robi/ca, vzemi pasos in se potrudi cez mejo iz Sp. Kungote v Zgornjo, pa me bos nasel...

    • robi2107 16:05 06.december 2022.

      Ico, isto tebi, kot onemu drugemu prenapetežu ored tabo: škoda cajta za vaju. Odjebita oba. Over & out tudi zate.

    • Orto 16:27 06.december 2022.

      Ko si stisnjen v kot pa ...odjebite ... neinteligentneži...prenapeteži... prej ,ko si se še kontroliral pa latinski izrazi in intelektualni presežki. To je torej tvoje intelektualno argumetiranje - revše prodano

    • Luksi 18:03 06.december 2022.

      Tukaj najdeš uradne podatke o osebah s priznano mednarodno zaščito (migrantih) v Sloveniji, pa si izračunaj kakšen je delež zločincev med migranti. https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.gov.si/assets/vladne-sluzbe/UOIM/STATISTIKA/Januar-2022/Osebe-s-priznano-mednarodno-zascito-po-letih-2021-v2.pdf&ved=2ahUKEwiopMe1uuX7AhWD16QKHf_wBi4QFnoECAwQAQ&usg=AOvVaw39XYPQ8TbmYYNHoeOPSxEY

    • Luksi 18:07 06.december 2022.

      Pa ne rabiš iskat vseh njihovih dejanj, vzemi samo en napad, pa bo še vedno neprimerljivo večji delež na strani migrantov.

    • Orto 18:11 06.december 2022.

      Luksi, lahko prosim te podatke prezentiraš posiljenim ženskam v Ljubljani ali svojcem umorjenega policista v Brežicah ali mogoče možakarju iz prtljažnika. Mogoče lahko organiziraš okroglo mizo in povabiš lastnike oropanih vikendov in zažganih senikov iz Dolenjske. Veliko sreče in hitre noge ti želim.

    • Luksi 18:20 06.december 2022.

      Orto nisi dobro prebral, trdim namreč, da migranti zagrešijo bistveno več kaznivih dejanj kot avtohtono prebivalstvo, kar je razvidno iz statistike. Če grem še malce dlje, vsak stoti migrant zagreši posilstvo glede na uradne podatke. Če povem po domače bi ...prikaži več bila ženska zagotovo posiljena v primeru, da se ena sama ulica v centru napolni z migranti.

    • Orto 18:23 06.december 2022.

      Oprosti, meni je to kristalno jasno samo eni tega dejsrva ne vidijo oz. nočejo videti.

    • robi2107 19:27 06.december 2022.

      Si res orto debil, ni kaj. Ja, latinščina je zate očitno pretrd oreh, zato ti je treba povedat po domače, ker drugače ne razumeš.

    • robi2107 19:29 06.december 2022.

      Luksi, iz te statistike ni razvidno nič drugega, kakor Število oseb s priznano mednarodno zaščito v Republiki Sloveniji po letih. Kaj naj bi to po tvojem dokazovalo?

    • Orto 19:41 06.december 2022.

      Robi še enkrat in zadnjič " Ko si stisnjen v kot pa ...odjebite ... neinteligentneži...prenapeteži.....prej ,ko si se še kontroliral pa latinski izrazi in intelektualni presežki. To je torej tvoje intelektualno argumetiranje - revše prodano. Sam si v zadnjem postu ...prikaži več dodal še debil...res argumentirano in spoštljivo. Drugače pa si napisal, da pametnejši odneha pa še vedno pišeš, torej ali si neumen ali pa ponovno lažeš , kot že pred tem. Torej....

    • robi2107 19:43 06.december 2022.

      Orto bebec

    • Orto 19:48 06.december 2022.

      Torej kaj si lažnjivec ali neumnež ?

    • Orto 19:52 06.december 2022.

      Mogoče oboje ? Eh, pusti grem gledat nohomet.

    • Luksi 21:55 06.december 2022.

      Zadeva je čisto preprosta (za povprečno inteligentne), torej v vseh letih se je v sloveniji nabralo cca 500 migrantov in le ti so v zadnjem letu zagrešili vsaj 2 posilstvi študentk in posilstvo v azilnem domu ter en napad z ...prikaži več nožem, nadlegovali punce v Postojni...pa še malo pobrskaj po medijih in boš še našel. Če bi se vsi obnašali kot migranti bi v primeru, da nas je polovica moških posilili ali zabodli cca 15000 žensk, s tem, da nisem upošteval vseh zločinov.

    • robi2107 21:59 06.december 2022.

      Orto, bebec nepismeni. Pojdi gledat v pravopis, kako se piše "lažnjivec". Jao, z nepismenim folkom se moram ukvarjat 🤣🤣🤣🤣🤣

    • Orto 22:10 06.december 2022.

      Errarre humanum est, da bom še jaz pameten izpadel tako kot ti. Drugače pa si glede na svojo izjavo, da pametnejši popušca precej vztrajen s svojim pisanjem - nič kaj ne popuščaš, torej ..... verjtno oboje, kot sem.predvideval. Lahko noč

    • robi2107 22:11 06.december 2022.

      Luksi, zdaj pa še razkrij, kako si to naračunal.

    • robi2107 22:17 06.december 2022.

      P.S. @Luksi, upoštevaj še to, da število migrantov daleč presega število azilantov. Glede podeljevanja azila je SLO precej restriktivna.

  • Orto 09:33 06.december 2022.

    Pa kaj se zgražate, ti uvoženi kirurgi morajo nekje trenirati saj ne morejo brez prakse naravnost v operacijsko. Saj v SLO je enako ampak se pač o tem ne piše oz. se piše zelo malo in zavito v celofan.

  • sandi76 09:08 06.december 2022.

    Kaj tisto od Merklove še velja , tisti "wilkommen " pa to ?

  • Feliks Podgorelec 11:17 06.december 2022.

    To je sedaj ta kulturna pridobitev Evrope. Sramota da takšnim osebkom sploh dovolimo priti v Evropo. Za primer izgnati 1000 migrantov da jim bo za šolo.

    • Majazmaja 12:22 06.december 2022.

      Nekateri se zelo lepo integrirajo - npr. moji sosedje. Bi pa morali imeti ničelno toleranco že do prekrškov. En prekršek (ne govorim o prečkanju ceste pri rdeči luči!): rumen karton, še en prekršek: letalska vozovnica do doma. Pa ne glede ...prikaži več na to, če pridejo z vojnega področja.

  • bojovi 11:53 06.december 2022.

    Izgnat, ne bo živel na EU stroške!

  • alen04 11:31 06.december 2022.

    Uvažanje golazni obrodilo sadove!!!!!

  • Friderik1950 12:09 06.december 2022.

    Že nekaj časa pričakujem, da bo Nemcem počasi dovolj in bodo iz dil privlekli zaprašene SS uniforme in se opremili s srebrnimi orli. Mislim, da ni več daleč.

    • Majazmaja 12:19 06.december 2022.

      Ko poslušam sodelavce, je to, kar si napisal, dejansko res. Najbolj so napsihirani na Ukrajince - "begunce", ki v Nemčino prihajajo po denar (4-članska družina dobi 3000 eur), registrirani so kot begunci v Nemčiji, v resnici pa živijo v Ukrajini.

    • ico8 14:18 06.december 2022.

      Maja ne posplosuj stalne navade sipcev in ostalih yugosov, vseeno od kod se privlecejo! Pri nas prijavljeni na Briefkasten, socko v zep, zraven pa delajo v Avstriji. Vse jasno!???

  • Luksi 09:35 06.december 2022.

    In take bi igralka bobnov mirno spustila čez mejo.

  • Željko 09:48 06.december 2022.

    In kaj bo zagovarjal se bo na neprištevnost dobil 5 let hotelskega zdravljenja in je ponovno vzoren državljan Evrope. Kaj naj rečem bravo evropski politiki dobro vam gre uničevanje lastne domovine tako z migracijami Alahov kot z pomočjo Ukrajini katera ...prikaži več nima nobene veze z Evropo in kateri nismo dolžni pomagati v ničemer. Bili smo pod jarmom Jugoslavije sedaj smo pod Evropo rezultat je isti

  • tomaz6 00:11 11.december 2022.

    Potem pa eni migrantoljubci debelo gledajo, kako nacijem raste število privržencev.

  • Avatar karjola
    karjola 16:19 06.december 2022.

    Goli-otok kliče. Bi se pa pojedli med sabo.

  • h4ck3r 09:17 06.december 2022.

    Kak ste nestrpni...moramo jih razumeti in narediti vse da se integrirajo. :-D Ja pa ja, da vidim kaj takega, si bo zaželel da ne bi nikoli zapustil Eritreje.

  • Avatar pantani
    pantani 12:22 06.december 2022.

    Willkommen,pa to!!! Nikoli in nikdar se ne bodo prilagodili!!!

    • munja 13:16 06.december 2022.

      Saj se jim tudi ni treba prilagajati, jih ujčkamo na vsakem koraku, medtem ko mora veliko naših zaposlenih delavcev na rdeči križ po hrano in obleko!! Vse sterat nazaj od koder so prišli, pa naj tam zganjajo kriminal. EU kam si zabredla!!!

    • hudini 15:51 06.december 2022.

      Seveda se ne bodo prilagodili,ker bojo kmalu v večini in se bomo mi njim prilagajali

    • Avatar pantani
      pantani 09:42 07.december 2022.

      Vsi tisti,ki veselo talate minuse,prosim,da si migrante odpeljete na svoj dom,saj več kot očitno podpirate taka dejanja!!!

  • McBobo 17:51 06.december 2022.

    Leon in ender, dežurna komunajzerja pa nič, se ju ne tiče.

  • vanc7 09:58 06.december 2022.

    Ein herzliches willkommen wünscht dir deine Gelchka.

    • Toma 10:55 06.december 2022.

      Na drugem svetu bo srečala svojega Dolfija!

    • Toma 18:13 06.december 2022.

      Kaj, ali si ni prislužila pekla?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.