Slovenija
29 ogledov

Morje ima 18 stopinj, najpogumnješi zaplavali

Komentarjev 2
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 14:12 04.maj 2013.

    ...hahahahaha...na obali...predvsem Portorožu so samo dnevni gosti, italjani, ljubljančani in ostali reveži slovenije...no, koliko ima obala koristi od praznikov?

  • dd1307 22:52 04.maj 2013.

    V sredo sem se kopal v Portorožu. Voda se mi je zdela toplejša od 18 stopinj. Očitno 18 stopinj potem sploh ni tako mrzlo. V vodi sem bil verjetno pol ure. Kar nekaj se jih je še s pomolov metalo. ...prikaži več Super!Btw, glede na divje parkirišče pri marini, ki nikoli ni polno, v sredo pa je skoraj bilo, so v Portorožu sigurno samo enodnevni gostje, ki zapravijo za pijačo in pico. Tako da turizem je v shitu. Logično, če nas pa privijajo z raznimi davki in trošarinami..da bi šli dohodki kam, kje pa..kaj takega pomislit je bebavo. Bebec izpade kdor reče, da bi morala biti 1000eur neto osnovna plača. Kaj sanjaš.. Uspešno oprani možgani v tej državi. Medtem je Janša spet napovedal kandidaturo..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.