Slovenija
608 ogledov

Mormoni so jo zmedli

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Niko_K_ 09:16 11.september 2011.

    Pa dajte no. Zakaj bi dajali kazen za kaj takšnega. Sicer sam se nisem tega udeležil, mi je pa znano, da so včasih računali 500 tolarjev (cca 2€), toliko, da si si lahko prostor plačal in potem so imeli 2-3 ...prikaži več ure konversacije ostalo dalje pa versko prepričevanje. Ko bo zakon obdavčil tudi versko prepričevanje, pa naj jih kaznujejo...

  • principiumnovum 09:30 11.september 2011.

    Ne me jebat! A za takšne stvari imamo mi inšpekcijske službe?

  • Alen Pajić 15:23 11.september 2011.

    Sprašujem se ali je to Slovenija ali Slovenistan ? Glede na to, katera stranka nam (še) vlada se sploh ne čudim, da so se spravili na nič "krive" verske skupnosti, da nebo pomote, sam sem zagrižen agnostik, vendar o mormonih ...prikaži več imam izredno pozitivno mnenje, saj z razliko od nekaterih (predvsem jehovcev) ne vsiljujejo svoje vere, temveč s svojim obstojem prispevajo kaj koristnega javnosti. in potem se najdejo razni (kao) inšpektorji, ki namesto, da bi svoj čas posvetili nezaščitenim delavcem na gradbiščih in drugje, plačilni nedisciplini, realnemu delu na črno.... energijo zapravljajo na napačnih mestih.Po eni strani od prebivalcev zahtevajo nevemkaka znanja, to da je znanje angleščine nujno je tak dejstvo, po drugi strani pa onemogočajo brezplačno izobraževanje.Evropska unija ? ne tovariši, to je Slovenistan!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.