Avto
235 ogledov

Moški imajo v Sloveniji veliko več avtomobilov kot ženske

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara 09:00 24.maj 2017.

    Nikoli nisem bil napisani lastnik avta .Razen ob "nakupu" kultne temnozelene 101, ker sem jo prepisal z mami (oči tudi ni bil napisan) na sebe, da sem se ognil plačilu kupoprodajnega davka- med sorodniki iz 1 kolena.Pa kuj prepisal na ženo

  • Snežinko 12:21 25.maj 2017.

    Hm... nekako dvomim, da žena TVOJ avto pelje na tehničnega, zato ne vidim razloga, zakaj bi NJENEGA peljal TI? Naj ga sama pelje, pa ne bo teh težav, kajne? A ni NJEN?

  • pups 09:59 24.maj 2017.

    Zato obstaja čisto konkreten razlog. Ko peljem ženin avto na tehnični pregled slišim: ""ALI IMATE POOBLASTILO??? Ob menjavi njenega avtomobila bom naprej uradni lastnik jaz. Birokracija v k...

  • k0libri 10:01 24.maj 2017.

    Brihtno, glede na to, da v 1. kolenu davka ni.

  • Aleta 10:24 24.maj 2017.

    Ja, in?Doma napiši pooblastilo, pa se podpiši, pa je.... :)

  • kapibara 10:33 24.maj 2017.

    Zato pa preko Darilne v 1. kolenuDrugače bi moral delat kupoprodajno, z darilno sem pa obdržal še popust- to je bilo okoli 84, in koj prenesel popust na ženo, katera ga je potrebovala

  • kapibara 10:37 24.maj 2017.

    Nekje imajo že prijavljen obrazec-pooblastilo, v imenu lastnika, pri kateremu sem se zasekiral, ker hči(lastniac) ni bila zraven, pa mi je uslužbenka, res prijazno, zašepetala: Podpišete jo vi, sej nobeden ne preverja podpisov, ker gre SAMO za podaljšanje. Drugo je ...prikaži več pa pri prepisu-prodaji-Sem se vrnil z vrečko čokoladnih bombonov, in dobil komentar: Ni bilo treba, saj to pa res ni tak problem :-)

  • Zmago 12:29 24.maj 2017.

    Poznam enega, ki ma avto pisan na ženo. Ko se je treba vozit, je ženin, ko je pa treba tankat, pa plačat servis, pa registracijo, takrat je pa ................. njegov !! ;-)))

  • kapibara 13:14 24.maj 2017.

    Nič novega- če si pa napisan lastnik, je pa zgodba obrnjena :-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.