Svet
8003 ogledov

Mostarski škof: prikazovanj Marije v Medžugorju ni bilo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lavdan 13:07 24.julij 2018.

    Ljudje rabijo boga, če ne si ga izmislijo. Saj stalno nastajajo neke nove vere. Vse skupaj je tudi ogromen biznis in zato ga podpirajo tudi tisti, ki v boga ne verjamejo, da imajo le korist od tega.

  • miki1234 14:09 24.julij 2018.

    le kdaj bo bebavi folk spregledal laži teh pohlepnih zajedalcev človeštva...

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 11:59 24.julij 2018.

    Normalni ljudje itak vemo, da taka prikazovanja ne obstajajo, iz enostavnega razloga, ker tudi bogovi ne obstajajo. V glavah vernikov je vedno zmešnjava. Optične iluzije, haluciogene substance, opranost možganov imajo za posledico videnje nekakšnega stvora, ki sploh ne obstaja. Ne ...prikaži več obstaja zastonj izrek, da je bog votel, okrog ga pa nič ni!

    • maresem 12:19 24.julij 2018.

      Če ima kdo oprane možgane od substanc, jih imaš sigurno ti. Pa nisem vernik in ničesar ne zagovarjam, samo budale tvojega ranga mi gredo na k....

  • jozicamurn 12:32 24.julij 2018.

    To se sedaj prikazuje vsem v veliki meri, saj pomanjkanje spanja (hrane in dehidracija v naši Švici in drugod) naredijo svoje, zraven pa še kak pritisk in stres zaradi službe, ne samo da bi videli Marijo, ampak pomoje še kakšno ...prikaži več Sneguljčico in sedem palčkov.

  • Avatar olor
    olor 14:34 24.julij 2018.

    Važno je je da je toliko in toliko ljudi romalo v Medžugorje, in s tem je bil cilj dosežen. Za narod pa itak vemo, da smo naivni, eni bolj drugi manj.

  • bzovc 22:25 24.julij 2018.

    Ko sem se z avtom vozil po tistih slabih cestah, se je meni ene 3× prikazala, preden sem prispel do cilja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.