Slovenija
4826 ogledov

Motoristi so se obnašali zelo grdo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 14:39 11.september 2023.

    Motoristi so bili ta vikend res katastrofa. Včeraj sem se vračal iz Krka, začelo se je že na mostu, vozimo počasi v koloni, nakar prileti skupina norcev na dveh kolesih na polno mimo, seveda čez neprekinjeno črto. Nadaljujemo proti Ljubljani, ...prikaži več standardni zastoj na avtocesti, vsi ustvarimo reševalni pas, po katerem so nato divjali motoristi ali v skupini ali posamezno, sigurno je bilo čez 100 motorjev do Brezovice...Kar se mene tiče naj se pobijejo, ampak brez ogrožanja vseh ostalih.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 17:36 11.september 2023.

      Kar se mene tiče bi vsi vozili KIO! Drugače maš pa res, nobenga "Rossija" ni škoda, tut men ne!

    • munja 19:17 11.september 2023.

      Zagotovo se to ni dogajalo samo ta vikend, ampak se dogaja vse vikende. Tisti, ki je norec s kurjimi možgani, je norec vedno. Normalni motoristi se tako ne vozijo.

  • vojko19 15:55 11.september 2023.

    In na te prepotentneže bi morali paziti avtomobilisti? A imajo oni drugačne CPP kot mi avtomobilisti?

    • SlavkoKrizman 17:38 11.september 2023.

      Seveda imajo, saj so nedotakljivi....dokler jih ne sreča kakšno drevo ali pa avtomobil....

  • SlavkoKrizman 17:40 11.september 2023.

    Z vsem spoštovanjem do " normalnih " motoristov.....večina ostalih je žal prepotentnih drekov, ki si spoštovanja ne zaslužijo...

    • munja 19:12 11.september 2023.

      In takšne je treba kaznovat tako, da si bodo za vse življenje zapomnili svoje neumnosti in ogrožanje drugih normalnih udeležencev v prometu. Pri nas so za takšne "ekstreme" mnogo prenizke kazni. Naj gredo na poligone in tam sproščajo adrenalin, ne pa na cestah.

    • SlavkoKrizman 15:24 12.september 2023.

      Takšne prepotentneže slej ko prej sreča kakšno drevo ali ograja...potem so pa svečke in jok...in vsi drugi so krivi...

  • milan243 14:50 11.september 2023.

    Volarska ravnina..... se da it tja do 250km/h. 120je za začetnike.

    • munja 19:13 11.september 2023.

      milan 243 Dobro, da nisi napisal, da se lahko pelješ 550km/h, bebec neumni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.