Svet
70693 ogledov

Mož je ni ujel, akrobatka pred gledalci padla v smrt

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 12:48 18.april 2023.

    Meni na posnetku deluje, da se sama ni ujela za noge moža. Varnostna mreža ne bi v ničemer zmanjšala njune silne spretnosti in užitka za gledalce ... Razen za tistega, ki gre v cirkus in čaka, da bo kdo umrl ...prikaži več pred njegovimi očmi.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:12 18.april 2023.

      Kot plezanje po nemogočih gorah,adrenalin je za nekatere kot zasvojenost

    • Pepe007 14:22 18.april 2023.

      Načeloma se v gorah na potrebnih mestih varuje. To sicer ni za mene, se pa bavijo otroci s plezanjem in alpinizmom in vem, da se tam nov podvig silno dolgo in natančno načrtuje že prej. Seveda je tveganje in prostor, ...prikaži več da gre kaj narobe. Kot ni nobenega zagotovila, da mi v gozdu na ravnini ne bo na glavo padla velika trhla veja iz krošnje in me pobere, čeprav se ti tam načeloma ne more nič zgoditi. @NickMason, od tipkovnice in miške lahko dobiš resne poškodbe zapestja. Ne išči adrenalina.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:29 18.april 2023.

      tudi ta dva sta vse prej natrenirala,nič ni razlike.Drgač pa mene sploh ne gane to,naj ljudje počnejo kar jih je volja pa četudi v smrt rine.Nimam nič proti samo komentar sem dal pač.Ti pa razumi kakor hočeš

    • Boschtjan Zupanchich 08:01 19.april 2023.

      Ja, to so pa tisti Bedaki, ki ne znajo v Gore hoditi, in imajo Preveč prostega časa, da ga zabijajo v skalah , nameto, da bi se podali na uhojene in Varne poti, ter tako Prej prispeli na Cilj !!! ...prikaži več ! !!! Veliko jih to stane življenja, in tako zapravijo svojo inkarnacijo z neuspešnim poslanstvom.

  • Boschtjan Zupanchich 08:06 19.april 2023.

    Ljudje se leotevajo Napačnih del, in jim je preveč do zabavljaštva, namesto do Resnega Življenja , ki edini prinaša sadove. In potem nastradajo za brez potrebe, samo zaradi bednega neumnega zabavljaštva !!! ! !!! Kot da nista imela Koristnejšega dela, ...prikaži več kot pa zabavati te duhovno Zmedene in Zlobne zabavlaške Zblojence !!! ! !!! Upajmo, da bo ta ženska v naslednji inkarnaciji kaj Bolj premišljena in se ne bo takole igrala z Življenjem. Naj ji Bog pomaga revici na onem svetu.

  • Boschtjan Zupanchich 08:07 19.april 2023.

    To je Dobro Opozorilo nam, kakšno drago ceno življenja plačajo ljudje, če se ukvarjajo z Nekoristnimi deli, v tem primeru z neumnim cirkusantskim zabavljaštvom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.