Slovenija
16 ogledov

Mramor pojasnjuje, zakaj DUTB potrebuje 50 mio

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 14:14 20.april 2016.

    Ni dal lačnim otrokom, za banko, ki krade, pa bo dal takoj. Etično in moralno, ni kaj.In jaz sem anarhist, ker vas pozivam na ulice? :)

  • zdrej 16:04 20.april 2016.

    In stara zgodba se ponavlja. Narediti tako, da bo videti dobro, ob tem dobiti nagrado potem pa se zadeva začne "rušiti". Jaz hočem, samo eno pojasnilo od tega ministra: Namreč kako lahko tako za družbo/državljane nesposoben človek zaseda mesto ministra za finance?

  • Avatar Leon
    Leon 16:13 20.april 2016.

    Ne razumem od kje je padel ta Mramor ? Kje je študiral demagogijo ?

  • wester62 22:04 20.april 2016.

    zakaj moramo mi to plačevati.naj si plačajo iz svojih visokih nezasluženih plač. kako lahko dobivajo take plače če so nesposobni in so v minusu.jim treba plače vzeti dokler ne bodo pozitivni. a jim dajemo denarja da spravljajo ta denar v ...prikaži več davčne oaze in dajejo jih določenim poslancem in ministrom ,ki jih podpirajo.z cmerarjem in mramorjem vred.tadava sta še hujša za slovenski narod kot hitler.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:55 20.april 2016.

    50 milijonov zato ker spet niste pravilno računal. In to se ponavlja v nedogled. Nikol ne izračunate tko k je treba, vedno je treba kasnej dodajat.

  • malonaokoli 06:59 21.april 2016.

    zakaj...za svetovanje vendar !

  • dragec 09:59 21.april 2016.

    DUTB - POTEGAVŠČINA SDS IN TAKRATNEGA PARLAMENTA

  • Zmago 21:39 20.april 2016.

    Ma kje. On mora govoriti kot mu narekujejo STRICI, če ne je ................ odsurfal ;-\

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.