Slovenija
15 ogledov

Mramor: Za upokojence nimamo dodatnih 30 do 45 milijonov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 08:31 18.februar 2015.

    Še dobro, da imamo Desus, ki ne drži obljub!

  • marabunta 09:04 18.februar 2015.

    važno, da je za slabo banko in ostale pijavke...

  • mb 09:28 18.februar 2015.

    tudi današnji ministri in poslanci bodo nekov v pokoju. upam, da se za njihove "penzije" tudi ne bo našel denarzaposleni s povprečnimi slo.plačami bomo pa na beraški palici

  • stela 09:52 18.februar 2015.

    Bentiš, G.Mramor.....ne ti men NIMAMO....kam ste pa dal ta denar? To je MOOOOJ denar....od plače ste mi ga trgali vsak mesec 33 let.....

  • dragec 09:56 18.februar 2015.

    Karrrrrel, menjaj vlado, takoj

  • edvard 11:05 18.februar 2015.

    Gospod Mramor, 40 let sem plačeval v vašo blagajno brez dna prispevke za mojo penzijo, penzijo hočem sedaj in ne čez 10 let ko me ne bo več. Ne mešate penzionistov z javnimi uslužbenci, oni šele delajo-vplačujejo za svoje penzije, ...prikaži več mi smo pa vam denar na žalost že dali.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:22 18.februar 2015.

    "bomo višal ko bomo imel več prihodkov", "bomo višal ko bo gospodarska rast", "bomo višal ko bomo imeli še več prihodkov", "bomo višal ko bo še večja gospodarska rast" ....same obljube so jih teh trapastih politikov. Obljubljajo pol pa ne ...prikaži več nardijo. Pa za koji k.... greš pol sploh neki oblublat če tega ne mislš izvest... komu na čast? piz.... to me pa najbl razp.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.