Slovenija
202 ogledov

Mraz, odpadajo izolacijske plošče, v kleti vse plesni ...

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Johnny13a 11:14 24.oktober 2014.

    Trije socialci, ki so v razpisih trdili, da nimajo prebite pare in da komaj životarijo, se pritožujejo, ker jim je voda v kleti namočila čevlje za polovico najemnine?Še večja groza je pa to, da so dejansko ugotovili, da ...prikaži več je Borovnica na podeželju, da so v zraku živali in da je celo zelenje (pa ne pomedrani golovec) naokoli... tega jih je na smrt strah....

  • BorutK 10:00 24.oktober 2014.

    Golobi, na kmetih? Ne verjamem :D

  • leader 11:39 24.oktober 2014.

    vansjki sklad z najemnino okoli 500€. Večina teh stanovanj je po ocenah GURSA ocenjena na 150 000-160 000€. Vsi najemniki pa so z skladom tudi podpisali pogodbo o najemu z možnostjo odkupa. Mislim, da imajo najemniki vso pravico zahtevati, da ...prikaži več pozimi deluje ogrevanje, da ti ne pušča voda v stanovanju, in da se na tvoj račun za elektriko obračunava še elektrika dveh sosedov. kaj meniš Johnny

  • Johnny13a 11:48 24.oktober 2014.

    Dej no dej... Mal vode je čist običajno za vsak nov blok... ni neka huda drama, da si moral sedaj prijateljico na Zurnalu poklicat, da ti je objavila članek ;)

  • Johnny13a 12:12 24.oktober 2014.

    Nisem rekel, da je OK, ni pa konec sveta ali neka huda nepredvidljiva tragedija. Vsi novi bloki imajo take probleme, tako da ni sedaj to neka huda neponovljiva katastrofa. Zato pa so garancije izvajalca in to najmanj 2 letne?

  • mijaliza 12:25 24.oktober 2014.

    Sicer pa ne imet občutka, da ti kaj vsiljujem, samo nekaj res ne bo uredu, če se pa bloki že nekaj let oddajajo, pa so še vedno prazni z izjemo par stanovanj

  • KOJAK 13:12 24.oktober 2014.

    Rad bi tebe videl, ko bi vzel 20-30 letni kredit in kupil novogradnjo potem pa bi ti zamakalo, smrdelo in zeblo... bi bil tukaj gor najbolj glasen in nesramen.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 13:21 24.oktober 2014.

    Verjamem,da je slabo in šlampasto izdelano,ampak naj se še mal preveri,kje se je poleg teh blokov še vporedno zidalo za protiuslugo,da je gradbinec dobil posel!!Za bloke so dobri pocen materijali in šlampasta grdnja,za ono drugo pa ni vsak materijal dober,kanede

  • miro 18:18 24.oktober 2014.

    šlamparija nad šlamparijami , nevem kako so lahko dali vselitveno dovoljenje. BOGNEDAJ DA PRIDE DO TAKIH POPLAV KOT SO ŽE BILE par let nazaj. Verjemite mi da bojo vsi novi bloki plaval pa ne samo v kleteh in garažah.

  • leader 11:30 24.oktober 2014.

    Johnny Johnny, v kateri luknji si pa ti doma? Veš niso vsa stanovanja, ki so "od sklada" socialna stanovanja. No socialnih stanovanj tako ni več, obstajajo pa neprofitna, za domačo nalogo pa se pozanimaj kakšna je razlika med socialnimi in ...prikaži več neprofitnimi stanovanji, če ne bo šlo pa pokliči na "sklad" pa kar pogumno povprašaj.Da nadaljujem, veš Johnny obstaja več vrst "stanovanjskih skladov" in sicer gre za občinske sklade velikih mestnih občin kot je npr. MOL, ki ima svoj stanovanjski sklad, ti oddajajo večinoma neprofitna stanovanja, to so stanovanja v katerem si naprimer ti in tvojih 10 bratov in sester. Članek pa govori o stanovanjih višje kakovosti, ki jih je v Borovnici pred finančno krizo gradil investitor Orbital, za bolj premožno ljubljansko srenjo, ki bi rada živela "na vasi" vendar še vedno blizu njim ljube Ljubljane.Večina stanovanj tu so velika 4 sobna stanovanja z najemnino cca 520 evrov. Veš Johnny, ta stanovanja v TRŽNI najem oddaja REPUBLIŠKI stano

  • mijaliza 12:09 24.oktober 2014.

    o na tisti lokaciji niso samo golobi ampak vedno bolj razširjene poljske vrane.....pa borovnica ni na kmetih če je pa elitna lokacija :D

  • Nightrider 17:42 24.oktober 2014.

    in žališ prebivalce !!!!! In kot petič sem zelo vesel da se nisi preselil v naše kraje kajti takih negativcev tukaj resnično ne potrebujemo. Vse dobro ti želim.

  • mijaliza 12:04 24.oktober 2014.

    Sem si ogledal nekaj časa nazaj te bloke, pa bom napisal samo da NI denarja da bi jaz živel v tisti luknji....ga ni. Ceste do teh blokov iz Vrhnike so popolnoma uničene, da ne rečem da ob malo večjem snegu ...prikaži več nastane prometni zamešek, ob vsaki prireditvi v Bisti, bi moral lepo prosit, če me spustijo po cesti naprej, da bi prišel domov. Da ne pišem o tem, da ti vlak ropota skoraj pred nosom tudi sred noči, do civilizacije je zelo daleč. Tako da za 500 E + na mesec neopremljeno, golo stanovanje naj imajo kar oni, ker če bom hotel živet na tako "zanikarni" lokaciji se bom preselil na prave kmete, tam bom vsaj vedel kako stvar stoji in kaj sem kupil. Zame osebno so ta stanovanja precenjena, in niso na elitni lokaciji.....tako da hvala lepa

  • mijaliza 12:08 24.oktober 2014.

    voda v novogradnji ni običajna! To pomeni, da so kradli denar ali pa sredstva pri izgradnji, ko eno zadevo kupim hočem da je ob prevzemu brezhibna. A Johnny potem je zate normalno, da ko kupiš nov še nerabljen avtomobil, da ...prikaži več ti pušča posoda za olje, zavore ne delajo , lak popraskan, pol vdolbin od toče.....a to je zate normalno? Če nekaj kupiš pričakuješ da je brezhibno.....če pa ne gledaš na brezhibnost, kupiš pa rabljeno stanovanje pa ga renoviraš po svoji želji!

  • mijaliza 12:22 24.oktober 2014.

    k pa garancija, smo na novogradnji uveljavljali garancijo, so tako dolgo zavlačevali da je bil dan čez garancijo, potem bi morali pa plačat popravilo. Šli smo v tožbo, pripeljali strokovnjake iz tujine, ki so opravili inšpekcijski pregled in ugotovili, da ...prikaži več gradnja v 70% odstopa od tistega kar je navedeno v dokumentaciji do tistega kar je v realnosti, gradnjo smo preplačali za 100 000 E. Preprosto za to ker so se uporabljali gradbeni materiali nizkega cenovnega razreda, namesto visokega, kar smo tudi na koncu plačali. In če objekt kot novo gradnja ni brezhiben ga nimaš kaj kupovat. Drugo je če je voda vdrla zaradi neurja skozi jaške v kleti, če pa se to dnevno dogaja je bil pa izvajalec površen. In takšne stvari se v današnji dobi tehnologije, znanja in raznih materialov nebi smelo dogajati, ne pa da ti je 200 let stara hiša, sanirana nazadnje pred 70 leti bolje grajena, kot pa ti sodobni elitni bloki višje kakovosti......in zame je površnost pri gradnji nesprejemljiva.

  • leader 12:48 24.oktober 2014.

    Dragi Johnny nisem klical na žurnal niti tam ne poznam nikogar. sem pa za pošteno stvar in me jezijo predsodki takšnih socialcev kot si ti, ki veselo provocirate po forumih, saj vem iščeš pozornost, od mene je ne dobiš več, ...prikaži več od mame, ki ima polge tebe še 10 otrok si jo pa prav tako deležen bolj malo. Bogi Johnny, poskusi kdaj kakšno stvar argumentirati, ne pa da deliš kavarniške debate po forumih. pa lep pozdrav.

  • Ovca 16:32 24.oktober 2014.

    Stanovanja niso socialna lol... preberi članek. Prebereš ga tako, da uporabiš abecedo... saj poznaš od A do Ž in sestavljaš besede, stavke in tako naprej... saj ti bo uspelo. :)Celoten članek je nastal zaradi tega, ker se garancij ne ...prikaži več da uveljavljati in ker je sklad slab lastnik, če pa ti uspe uveljaviti kako garancijo pa čakaš leto dni da ti kaj popravijo... to z ogrevanjem da ne govorim. Težava ni en golob...to je ena zimed težav kaj pa plošče in plesen... In težav nebi bilo če se na skladu nebi sprenevedali in priznli da problemi so in jih tudi rešili ne pa enostavno rekli da ne znaš uporabljat stanovanja, če se ga pri minusu ne da segret in vse skupaj zanikali najemnino pa veselo računali vsak mesec, kot da dobiš tisto kar si plačal. Zakaj ne greš ven? Zato ker si kupil za stanovanje celotno opremo (ja stanovanja so prazna ob vselitvi) in selitev ni tako enostavna - je pa definitivno v pogonu.... Možnost odkupa je pa samo en velik nateg, da te nekako sploh spravijo v stavnovan

  • Nightrider 17:40 24.oktober 2014.

    @mijaliza sicer ne vem kje živiš ampak predvidevam da moraš živet v kakšni Rožni Dolini v kakšni vili in ne vidiš dalje kot od svojega nosa kajti tvoja razgledanost je na višku, ne zastopim pa zakaj hudiča si sploh ogleduješ ...prikaži več stanovanja na "kmetih" če si že stacioniran na elitni lokaciji vsaj predvidevam tako ker si očitno pravi poznavalec elitnih lokacij. kot drugo jaz že celo življenje živim v Borovnici in sem tudi ponosen Borovničan in za to mi ni jasno kje so ti zastoji o katerih si pisal ????? In tudi kar se tiče ceste je veliko veliko boljša kot marsikatera v Ljubljani ampak seveda zate ki živiš na elitni lokaciji je samo perfektna cesta dovolj dobra in ki jo prevlečejo z novim asfaltom vsako leto na novo. Kot tretje kar se tiče ropota vlakov tukaj je malo resnice kajti od žledoloma naprej vozijo dizelske lokomotive ker je pač žledolom polomil električno omrežje in tako bo dokler se proga ne povrne v prvotno stanje. In kot četrto kdo sploh si ti da pišeš o krajih ki jih ne poznaš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.