Slovenija
7424 ogledov

Stanje se slabša: Epidemiologi o razmerah z okužbami v Sloveniji

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Michael_Colon 10:28 14.julij 2021.

    V zadnjih 4 tednih sem prejel 27346 EUR od dela s krajšim delovnim časom od doma. To službo sem dobil pred dvema mesecema in v prvem mesecu sem brez spletnih izkušenj prejel 20569 EUR. ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Ender3 14:55 13.julij 2021.

    V čem se stanje slabša ? Na osnovi števila okužb dokazanih z nespecifičnim dignostičnim PCR testom? Logično bi bilo pričakovati, če ni delta sev samo, bolj virulenten, tudi sorazmeren porast obolelih, hospitaliziranih in umrlih. Tega pa še NE poročajo. Če ...prikaži več bi se dogajalo tudi to, potem bi bila v J.Afriki z zelo slabim zdr.sistemom, brez ceplv, že v nepredstavljivi, katastrofalni situaciji.

    • dusan2 15:42 13.julij 2021.

      V katastrofalni situaciji je Rjavec, Karlotu se je kovid naselil že pred časom v možgane in razgraja na vse strani, iz tasta, se bo s pestmi preselil na farmarja Židana, ker mu ta ni zagotovil dovolj oplojenih jajc, da bi ...prikaži več Violeti napravil šataraš

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.