Slovenija /slovenija/crna-kronika
91 ogledov

Na avtocesti sedel na stolu in mahal drugim

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:16 31.julij 2013.

    Pa kaj ga ni en kamionar zbrisu , pa bi bil mir pred še enim idiotom !

  • Boschtjan Zupanchich 14:02 29.julij 2013.

    Meni se To Pogosto dogaja, ko me razočarano počasi le spustijo naprej ;)

  • Boschtjan Zupanchich 14:03 29.julij 2013.

    Nimajo kaj pametnejšega za početi, kot za težiti folku !

  • Boschtjan Zupanchich 14:03 29.julij 2013.

    No, no, 3vlak, kle si malo pretiraval , Vseeno pa se Precej s3njam z teboj !

  • Ronald Reagan 12:18 29.julij 2013.

    Tu se pa s tabo res popolnoma strinjam...bebemo mast, jaz pa sem se zadnjič okoli dveh ponoči peljal domov in so mi dali takoj pihat...ker je pokazalo 0,0 so iz razočaranja takoj začeli iskat nekaj drugega...od trikotnika do žarnic in ...prikaži več naprej...ko je bilo tudi to vse OK so me le razočarano spustili naprej...

  • Žurnalček 13:20 31.julij 2013.

    Policaj mora povedati zakaj vas je ustavil. Če ne pove gre takoj za šikaniranje. Če razlog zaustavljanja ne zdrži njihovega suma , ne morejo nadaljevati z iskanjem druge napake , kajti kot sem rekel. gre za šikaniranje!

  • Trovlak 11:53 29.julij 2013.

    Globa samo 80 evrov??? Pa kaj smo mi v Slovenistanu, Republiki Banana ali v najbolj primitivni točki Balkana? Takemu imbicilu bi bilo potrebno naložiti OBVEZNO enomesečno prisilno delo v Rehabilitacijskem centru Soča in naložiti več tisoč evrov kazni zaradi možnosti ...prikaži več povzročitve posebno hude nesreče kot tudi trajno odvzeti VSA vozniška dovoljenja brez možnosti vnovičnega opravljanja. Edino izpit za kolo naj mu pustijo. Pa kakšen debil moraš biti, da to storiš?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.