Slovenija
7559 ogledov

Na desnici slavijo, Mojca Škrinjar jo bo po 30 letih le naročila

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 09:00 13.marec 2023.

    Gos.pa naj si raje naroči sadne jogurte, ki jih pred 50 leti ni bilo.😂 (po njenih besedah)😓

    • robi2107 02:44 14.marec 2023.

      Sam gobec je je. Laže tako, da sama sebi verjame. Ob eni drugi priliki je naložila, kako je za 25. maja morala mahati Titeju, ki da se je peljal mimo nje, čeprav vsi vemo, da je Titej takrat v Beogradu ...prikaži več sprejemal štafeto na štadionu in se niti slučajno ni vozakal po Jugi. Kakšen drug dan ja, takrat pa zagotovo ne. Kot da smo vsi en trop lobotomizirancev brez spomina. Ali pa vsaj od včeraj, da ne bi vedeli, kako je bilo. Naj to svojim pamžem naklada, če ji verjamejo. In če jih sploh ima.

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 09:31 13.marec 2023.

    Na desnici slavijo, Mojca Škrinjar jo bo po 30 letih le naročila.........Kaj bo naročila, repliko največjega dildota na trofazni tok ?!...To ni ekološko...

  • Plavi-mil 10:15 13.marec 2023.

    Avtor J. Z . ti nisi diht, s kakšnimi bizarnimi stvarmi se ukvarjaš, pa toliko svinjarije je za raziskati.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:56 13.marec 2023.

    Zahvala gre hojsovim staršem da so se sploh odločili narediti tako slab izdelek od otroka.

    • oneh 09:58 13.marec 2023.

      Če veš, kaj je umetnina in kaj je kič potem tudi veš, da je normalen človek umetnina proti levaku, pa če je še tako slabo narejen. Še posebej sedaj, ko imamo svobodo in levaki plešete.

    • Decko 10:26 13.marec 2023.

      Oneh, če zagovarjaš te retade,si še večji strel v temo kot oni

    • Svobodnež 12:22 13.marec 2023.

      Oneh, kaj češ, tako pač je. Ti in tebi podobni ste ročni izdelek samega Vsemogočnega. In seveda ste vsi brez napak, takorekoč umetnina. Le ena podrobnost mogoče moti. Ker ste izdelani iz naravnega materiala (vemo, da je Vsemogočni uporabil glino), ...prikaži več je pri nekaterih primerkih ob vpihovanju duše ostalo nekaj tega materiala v lobanji. In to se pač pozna. Levi pa se pač razmnožujejo sami, na naravni način. Glino pa uporabljajo za izdelavo opeke in lončene posode.

  • robi2107 11:06 13.marec 2023.

    Bog se usmili, kakšno odvratno ritolizništvo. Grem stavit, da je dotična v prejšnjem režimu goreče mlatila samoupravljalsko latovščino in lezla v rit šefu partijske celice v njenem tozdu. Bogve, če ni bil to ravno taisti hojs.

  • PaPajapopi 11:14 13.marec 2023.

    Mojca Škrinjar...lol...

  • Svobodnež 11:33 13.marec 2023.

    Mojca Škrinjar, takšno stališče, kot ga kažete s temi svojimi izjavami, bi pričakoval od polpismenega, nerazgledanega človeka, ki veruje le v vsemogočnost, nezmotljivost in nadnaravnost svojega velikega božanstva. In vi še kar trdite, kako "konstruktivna" je stranka SDS???

    • Avatar Jaka Steiner
      jaka4 19:45 13.marec 2023.

      Saj Mojca je točno to, kar ste zapisali.

  • Kmodri 18:55 13.marec 2023.

    Debilna novica!

  • jezero 07:36 14.marec 2023.

    Ženska ne priznava rezultat volitev oz. volilno voljo 80% slovenskega naroda.In kaj si misliti o taki glavi? No, kaj?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.