Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
263 ogledov

Na Ferskih otokih pokol kitov in delfinov

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • markus 17:57 24.julij 2015.

    Take zveri od ljudi, ki tako ubijajo živa bitja, pred strelski vod in ratatatata... Drugo si prav gotovo ne zaslužijo. Zgrožen sem nad slikami ubogih zverinsko pobitih živali, ki niso nič krive. Človek uničuje naravo, uničuje vse, kar je lepo ...prikaži več zaradi nekih bolnih oz. zelo krutih običajev??? Take zveri od ljudi je potrebno samo usmrtit. Drugega nič ne pomaga in ne zaleže.

  • marabunta 20:41 24.julij 2015.

    se strinjam....ne vem, kdo ti je stisnil minuse, ampak kdorkoli že je, ne more biti dobrosrčen človek in spada skupaj s temi morilci, strah me je, da me obdajajo taki ljudje, ki so žejni krvi, nasilja in trpljenja

  • maresem 17:53 24.julij 2015.

    Gnide pokvarjene krvoločne, crknite v mukah vsi, ki se tam pasete.

  • wolfyy 18:14 24.julij 2015.

    kje je greenpeace in podobne organizacije za zaščito narave? aja teli ne delajo tega za zaslužek ampak za šport...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 09:07 25.julij 2015.

    Ferski otoki se še zmer obnašajo kot da so nad živalmi. Namesto sožitja pa oni iščejo prevlado nad ostalimi živimi bitji. To je njihova grda vrednota. Sožitje je rešitev ne pa prevlada. S tem samo uničuješ naravo od katere si odvisen.

  • markus 18:01 24.julij 2015.

    A s tem dejanjem postanejo moški, ko ubijejo bitja, ki se ne morejo braniti? To so navadni slabiči, reve, ne pa moški. Bolno in vsega obsojanja vredno. In še kaznujejo tiste, ki se borijo proti takemu početju? Kam gre ta ...prikaži več svet. Meni se zdi, da je zaradi takšnih dogodkov in tega, kar počne npr. IS v Siriji enostavno res nujno potreben konec sveta. Vsaj takšnega, kot ga trenutno poznamo, ki je pol grozodejstev. Mati narava enostavno mora počistiti z zalego obilnega človeškega gnoja, ki se je razširil na zemlji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.