Svet
72087 ogledov

Hrvaška stopila na nevarno pot, obetajo se novi ukrepi na mejah

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 13:41 11.julij 2020.

    Tudi jaz sem za zaprtje vseh slo meja a najprej iz države naterat komunajzarsko levičarsko golazen, potem pa neprodušno zapret vse meje.

  • Solton 15:41 10.julij 2020.

    Janez, zatvaraj granicu odmah...

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 16:14 10.julij 2020.

    Ampak to, da ne damo Hrvaške na rdečo listo, ni le neumnost ampak že kaznivo dejanje.... Gre za namerno ogrožanje slovenskih državljanov, drugače tega ni moč opredeliti..

    • Avatar jate
      jate 16:48 10.julij 2020.

      blesavi politiki in bogatuni imajo doli vikendice zato ne zaprejo,a tu na SLO se pa delajo posteni in nas zajebavajo s kvazi ukrepi in groznjami,kazni,oni delajo kar hocejo upam da cimpej pade vlada.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 17:42 10.julij 2020.

      edina napaka te vlade je , da takim polpismenim idiotom plačujejo stroške in da sedaj že 4 mesece v brezdelju pisarite in se doma napijavate, medtem ko mi delamo za vas.

    • Avatar jate
      jate 17:48 10.julij 2020.

      ti ne delas zame prej jaz zate,mona vidis da komaj zdaj popoldan pisem ko pridem domov iz sluzbe,ne visim cel dan na racunalniku to sem prej ko je bila karantena in smo bili na cakanju,konec koncev te nihce ne sili ...prikaži več delat pejt v penzijo ali na socjalo al zavod za zaposlovanje,se bojle pa da gres v umobolnico...

    • gregor6 18:07 10.julij 2020.

      Ne serite z zapiranjem mej k virus blizu ni tako rastegnjen kot prej. Zdej prvo ni tolk mocan virus in drugo zaprejo vse kjer je bil s kom okuzeni v stiku in je reseno. Kaj pa je to 40 na ...prikaži več 100.000 k ga vecina sploh ne cuti vec. Starejse cuvat ostali se pa drzat pravil pa je lahko vse odprto. Ne pa neko zapiranje mej in skoda gospodarstvu obeh drzav za brez veze.

    • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 19:24 10.julij 2020.

      jate, edina za umobolnico si ti, s svojimi nebulozami in nerazumljivimi komentarji. iščeš neko pozornost z brezveznimi komentarji in pravljicami za lahko noč. imela si 3/4 svoje bisere na vladi, čudi me kako to, da, nisi že uspela v življejnju ...prikaži več in zadovoljna. od te vlade , ki je 2 meseca lahko ti, na podlagi tega,kar si ti sama napisala, lahko izkazuješ v tvojem primeru samo hvaležnost. pomeni da si defektna, kar dejansko si.

    • Avatar jate
      jate 21:33 10.julij 2020.

      ma si bogi res.

    • SonnyBlack 00:09 11.julij 2020.

      omas...zal,ampak ti si idiot...totalni

  • Zikollino 16:36 10.julij 2020.

    Kako je lahko avtor tega članka neki B.B., če pa je ta članek dobesedni prepis/prevod članka, ki je bil objavljen v Index.hr, pred cca. 2 urama ... tudi jaz bi za takelele prejemal plačo ... bi, majke mi ...

  • Avatar olor
    olor 16:51 10.julij 2020.

    Se vidi da je gospodarski interes in kao dobri odnosi s hrvati več kot pa je zdravje Slovencev.

  • Avatar Okseltella
    Okseltella 01:10 11.julij 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu -- www.XXdate.pw

  • ivica3 18:07 10.julij 2020.

    Ma ljudje ne delajte paniko sebi in ostalim okoli vas ukrepi taki Al drugačni covid ta covid uni. Imaju nas vse malo za norce. Vstrahujejo ljudi da bi ih zmedli da začne delovati počasi in psihiatrični oddelek zato ker po ...prikaži več po mojem niti vladajoči ne vejo prov dosti o tem, imam opčutek da so se začele države med državami dajat koga damo v rdeč seznam koga na rumen, tako da mislim naj pustijo narod pri miru naj poskrbijo rajše za ranljivo populacijo. In da vsak ravna po svoji zdravi presoji.

    • SonnyBlack 00:13 11.julij 2020.

      ivica...ce pa to je ravno point...da ne zelijo,da ravnamo po svoji presoji...zelijo da mi tako plesemo kot oni igrajo...in gorje temu kdo ne bo sodeloval...naj se jebejo lepo

  • Janez_53 19:10 10.julij 2020.

    Naši nesposobni loleki niso upali reagirati proti Hrvaški - na koncu bodo Hrvati reagirali in zaprli mejo!!! Imamo pa res vlado, kot še nikoli! Ampak - sedaj ne morejo kriviti Šarca! Le kdo bo kriv?

  • SonnyBlack 00:14 11.julij 2020.

    mhm,se malo pa bojo uvedli korontenska taborisca...gesapo ni bil tak

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.