Slovenija
12912 ogledov

"Na istem mestu sem bila dvakrat žrtev zlorabe"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:01 06.november 2018.

    To je sramotno za ABANKO ! Banka ,ki ne zna ali ne želi zaščititi svoje komitente si teh ne zasluži. To ,da naj vsak poskrbi za prikrivanje PIN kode ,namesto,da bi namestili varnostne kamere in varovalke ter tako preprečili ponovne ...prikaži več zlorabe je nonsens neke banke . Takoj menjat banko .

  • Avatar olor
    olor 09:03 06.november 2018.

    A ni nameščena kamera na bankomatu in snema vsakega ki se mu približa.

    • popokatopetl 09:56 06.november 2018.

      Kaže da ne povsod, pa zlikovci se najbrž zakamuflirajo.

    • Snežinko 11:10 06.november 2018.

      Ja in? A misliš, da kriminalec na čelo napiše svoj ime, priimek, naslov in po možnosti še davčno?

  • Kolr 11:53 06.november 2018.

    Jaz kjer sem bil skeniran ne grem vec na bankomat. Zakaj pa ona hodi na istega?

  • mirror 08:36 06.november 2018.

    Vsak mesec grem enkrat na banko, dvignem denar in plačujem z gotovino, da ne plačujem še stroškov plačevanja s kartico in se izognem takim zlorabam.

    • Pepe007 09:02 06.november 2018.

      In kako preprečiš, da te ob izhodu iz banke ne obstopita dva hrusta, mimogrede zlomita še zobno protezo in odneseta ves denar? Kartice so vseeno bistveno bolj varne od gotovine. V študentskih letih so mi že drpnili gotovino, staršem so ...prikaži več tudi dvakrat nekaj ukradli iz hiše, pa policija takih dogodkov praktično ne preiskuje, ker gotovine ne moreš slediti. Uporabo ukradene kartice se da slediti, marsikje so kamere, ki pokrivajo bankomate, ve se čas uporabe ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.