Zdravje /zdravje/prehrana
7726 ogledov

Na kavi nalepke z opozorilom pred rakom

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 14:07 30.marec 2018.

    Ni mi znana ena študija, ki ne bi potrdila, da je kava ZDRAVA. Če pa kdo meni, da je kaj rakotvornega pa naj TA dokaže. Preden je prišlo do alarmov s kajenjem, so študije dokazale škodljivost.

  • k0libri 14:14 30.marec 2018.

    Amerika, kjer ni potrebno dokazati, da nekaj škodi, temveč mora drugi dokazati, da ne škodi. in če ne dokaže, bodo naciji zahtevali, da piše, da škodi. Me ne čudi, da imajo polna usta boga. Kdo se bo z njimi.

  • Avatar ovca
    ovca 13:29 30.marec 2018.

    Kava je zdrava, kava ni zdrava, mleko je rakotvorno, ops, mleko je zelo zdravo, paradižnik je rakotvoren, ups, paradižnik spada med najboljše antioksidante, itd., itd. Komu bomo še verjeli??? Stroka že zdavnaj ni več stroka. Žal. Dokazano pa je (:)), ...prikaži več da butaste odločitve parlamenta in vlade povzročata pretiran stres "ljubljenim" državljanom, ki pa je dejansko največji povzročitelj raka, srčnih in drugih hudih bolezni. Torej naj nosijo majice z napisom: upoštevanje naših navodil je smrtno nevarno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.