Slovenija /slovenija/crna-kronika
329 ogledov

Na lastne oči videla ugrabitev otroka

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gigii 11:52 03.avgust 2011.

    cigani, kdo pa drug...

  • maneken 16:43 03.avgust 2011.

    Ko so prišli sem, so mi razbili nabiralnik. Raje smo jih pustili pri miru. Večkrat me je ženska spraševala, ali imamo elektriko, in rekla, da je oni nimajo--- malo bolj jasno postaja...

  • mimi111 09:37 04.avgust 2011.

    Moji otroci se igrajo z njihovimi. Povem vam, da so otroci zelo vljudni in kulturni!! Prav tako starši. Tako da dvomim tisto o razbitem nabiralniku. Jaz jim želim vse dobro!!

  • stalker 22:21 03.avgust 2011.

    lol kva smo mi kamnčani popularni prvo leti avtobus u reko pol se streljajo i zdj se ugrabljajo lolz

  • Stolp 12:10 03.avgust 2011.

    Novinarji se pač zopet delajo politično korektne. Ne vem zakaj ne bi povedali naravnost da so romi. Če bi bili recimo mađarski ali italijanski manjšinci bi to gotovo povedali.S tem ne mislim nič slabega. Če je bil t.i. ...prikaži več odkup kovin legalen so se vsaj z nečim ukvarjali namesto, da bi moleli vse štiri od sebe in živeli na sociali ter kriminalu. Kar je bil verjetno tudi razlog za ugrabitev, ker so bili premožni romi. Teorej moteči za ostale rome in potencialna zlata jama. Ali pa gre čisto za njihove medsebojne obračune...Lahko bi novinarji malo raziskali, ker če je to res in gre samo za romska posla potem ne bi bili ostali prebivalci te dežele tako vznemirjeni.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.